Elios Health Focuss on Behavioral Health 20 میلیون دلار جمع آوری کرداستارت‌آپ سلامت رفتار Eleos Health یک دور سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری از سری A را اعلام کرده است فناوری صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی که بینش هایی را در مورد سلامت روان بیمار جمع آوری می کند. این دور جدید تامین مالی کمتر از یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که استارت‌آپ بوستون و تل‌آویو یک دور اولیه ۶ میلیون دلاری را اعلام کرد و مجموع افزایش را به ۲۸ میلیون دلار رساند.

F-Prime Capital و Eight Roads Ventures با مشارکت aMoon Fund، lool ventures و Arkin Holdings دور را رهبری کردند.

او چه کار می کند

این شرکت یک ابزار هوش مصنوعی صوتی ایجاد کرده است که می تواند در پس زمینه یک جلسه سلامت روان اجرا شود. سپس پزشکان می توانند از قابلیت های هوش مصنوعی پلتفرم برای کمک به تجزیه و تحلیل بیماران خود استفاده کنند.

این ابزار می تواند بینش هایی در مورد کلمات کلیدی یا موضوعات گفتگو و استفاده از مداخلات بالینی ارائه دهد مانند CBT در جلسات و مدت زمانی که پزشک صرف صحبت با بیمار می کند. طبق بیانیه این شرکت، مشتریان همچنین می توانند از این ابزار برای به دست آوردن بینشی در مورد ارائه مراقبت در سطح عمل و نرخ بهبود بیمار استفاده کنند.

فناوری Eleos در پرونده الکترونیکی سلامت ارائه دهندگان قرار می گیرد و می تواند در تنظیمات مجازی و از راه دور استفاده شود.

هدف آن چیست؟

در حالی که این شرکت نحوه استفاده از پول جدید را مشخص نکرد، اما انتظار داشت که پلتفرم آن از نظر استفاده و دامنه افزایش یابد. به طور خاص، این شرکت گفت که در حال حاضر ۶.۵ میلیون دقیقه درمان را مدیریت کرده است و انتظار دارد تا پایان سال ۳۰ میلیون دقیقه درمان داشته باشد.

Eleos Health یک رویکرد منحصر به فرد را با ترکیب قدرت صدا و درک زبان طبیعی، همراه با استانداردهای امنیتی و انطباق در سطح سازمانی در جریان کار بالینی ارائه می دهد. Eleos به ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان اجازه می دهد تا همگام سازی داده های رفتاری، پزشکی و SDoH را باز کنند. کارل بایرز، شریک، F-Prime Capital، در بیانیه ای گفت: “این منجر به نتایج بهتر و کاهش خستگی بالینی می شود.”

ما مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم با استعداد هستیم زیرا آنها گام های بعدی را برای گسترش تجارت برمی دارند.

بازار عکس فوری

این تنها شرکتی نیست که بر سلامت روان تمرکز دارد و به دنبال گنجاندن فناوری صوتی در محصولات خود است. مایندسترانگ، یک استارت‌آپ دیجیتالی سلامت روان که از نشانگرهای زیستی دیجیتال از جمله صدا استفاده می‌کند، در سال ۲۰۲۰ ۱۰۰ میلیون دلار به دست آورد.

بعلاوه، Kintsugi، پلتفرمی که از نشانگرهای زیستی صوتی برای تشخیص اضطراب و افسردگی استفاده می کند، سال گذشته ۸ میلیون دلار سرمایه اولیه و ۲۰ میلیون دلار دیگر از بودجه سری A در ماه فوریه جمع آوری کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر