ems چیست؟ همه چیز در مورد ems ، از شایعات گرفته تا واقعیت


معایب EMS:

از آنجا که کاربر باید با روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای مشکلات حرکتی یا افرادی که دچار آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاه های EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS باعث آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، قطعات کوچکی از ماهیچه ها در گردش خون آزاد می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی اتفاق می افتد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیم تامین کننده انرژی عضلات) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر آموزش EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است از این آموزش صرفنظر نکنند ، زیرا روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود و هیچ آموزش مربوطه ای وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

ارزیابی نادرست حداکثر شوک مورد استفاده می تواند باعث آسیب شدید به ماهیچه ها و کلیه ها شود. همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید تا مطمئن شوید از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit:

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS شامل انقباضات شدید و پی در پی عضلات است که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر گرم کننده است که باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون می شود ، از افزایش اسید لاکتیک جلوگیری می کند و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. به دلیل گرم شدن روش نازک نیازی به جابجایی بیمار نیست ، زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها و کمک به افزایش گردش خون نقش دارد.

مزایای Slim Fit نسبت به EMS:

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها: ماهیچه ها می شود. چندین مدل از تجهیزات تناسب اندام وجود دارد که در آنها تمام تجهیزات تناسب اندام در دسترس بافت ها و چربی های پوست است ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کند ، در حالی که بخش قابل توجهی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست روی ماهیچه ها تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به ماهیچه دارند اما پوست یا چربی ندارند. مشکل EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند ، و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین وزن خود را کاهش می دهد ، که منجر به ضعیف شدن پوست می شود ، حتی پس از یک دوره درمان آرام سازی عضلات.

در Slim Fit ، دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست را نیز تحت تأثیر قرار می دهد: چربی ، که به دلیل ضعیف شدن پوست پس از درمان مشاهده نمی شود.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت آزاد می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال انتشار اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. بعد از مدتی تمرین در باشگاه

انقباضات عضلانی هنگام کار با دستگاه های EMS منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاه ها باعث افزایش کراتینین می شوند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در ماهیچه یافت می شود و رشد آن منجر به تجزیه ماهیچه می شود ، بنابراین در استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما هیچ کدام از این مشکلات در روش Slim Fit رخ نمی دهد ، زیرا این روش باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از تجمع اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، با روش Slim Fit ، امکان ورود همزمان پوست ، چربی و ماهیچه ها وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها می بینیم که فرد در حال کاهش وزن است ، بلکه سازگاری را نیز افزایش می دهد. با پوست بدون تضعیف ماهیچه ها. خواهیم دید. علاوه بر این ، کاهش وزن یک روش م ofثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید