FemTec Health جعبه محصولات بهداشتی شخصی D2C را عرضه می کندFemTec Health، یک استارتاپ متمرکز بر استفاده از داده ها برای مراقبت شخصی از زیبایی و سلامتی، پیشنهاد جدیدی را به نام Awesome Woman اعلام کرد.

مشتریان می‌توانند برای دسترسی به خدمات بهداشتی از راه دور، و دریافت بسته‌های محصولات بهداشتی شخصی‌شده، از این سرویس استفاده کنند. FemTec Health از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی همراه با داده‌های مربوط به ژنومی، ژنتیک و تاریخچه سلامت مشتری برای ارائه پیشنهادات شخصی‌سازی شده استفاده می‌کند. جعبه می تواند شامل ویتامین ها، پروبیوتیک ها و آزمایش های خانگی باشد.

کاربران همچنین می‌توانند انتخاب کنند که محصولات باید روی چه حوزه‌ای از سلامت تمرکز کنند، از جمله سلامت واژن و ادرار، سلامت باروری، تعادل هورمونی، زیبایی و موارد دیگر. این سرویس همچنین پشتیبانی از راه دور را ارائه می دهد.

این راه اندازی جدید تنها چند ماه پس از اعلام این استارت آپ انجام می شود دور سرمایه ۳۸ میلیون دلاری و خرید شرکت جعبه‌های زیبایی Birchbox و پلتفرم بازاریابی اجتماعی Liquid Grids.

این شرکت گفت که پیشنهادات مستقیم به مصرف کننده آن اکنون شامل زن شگفت انگیز و Birchbox می شود.

چرا مهم است

سلامت زنان یک حوزه رو به رشد در فضای سلامت دیجیتال است. در سال ۲۰۲۱، شرکت‌های فم‌تک بین ماه‌های ژانویه تا آگوست، ۱.۳ میلیارد دلار جذب کردند. گزارش سلامت راک

با این حال، شرکت های فم تک هنوز هم هستند عقب ماندن از سایر بخش های سلامت دیجیتال.

این راز نیست که مراقبت های بهداشتی زنان شکسته شده است. اگرچه زنان ۵۲ درصد از جمعیت را تشکیل می دهند و ۸۰ درصد از تصمیمات مراقبت های بهداشتی در سطح خانواده توسط زنان گرفته می شود، سیستم مراقبت های بهداشتی ما برای رفع نیازهای آنها طراحی نشده است. در Awesome Woman ما زنان را جشن می گیریم و از قدرت صدای آنها برای قرار دادن آنها در مرکز گفتگو در مورد مراقبت های بهداشتی خود استقبال می کنیم. کیمون آنجلدس، بنیانگذار FemTec Health در بیانیه ای گفت.

روند بزرگتر

امروزه تعدادی از شرکت‌های سلامت دیجیتال با تمرکز بر زنان در بازار وجود دارد، از جمله تیا، که یک دور بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری سری D را در ماه آگوست، Nurx متمرکز بر سلامت جنسی و تناسلی، و شرکت مراقبت هیبریدی Kindbody را بست.

شرکت های فم تک هستند به طور کامل فراتر از فضای باروری و سلامت نگاه کنید. Health & Her یک مکمل یائسگی و یک برنامه پیشنهادی را در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد. علاوه بر این، CurieMD، مشاوره‌های ویدیویی و نسخه‌های سفارش پستی را برای زنان میانسال ارائه می‌دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر