GripAble 11 میلیون دلار برای توانبخشی دست و بازو جمع آوری کردGripAble مستقر در لندن، که یک پلت فرم توانبخشی دیجیتالی برای بیماری‌های عصبی عضلانی را فراهم می‌کند، ۱۱ میلیون دلار بودجه سری A جمع‌آوری کرده است.

IP Group و Parkwalk Advisors رهبری این دور را داشتند و مجموع درآمد استارتاپ را به ۱۷.۵ میلیون دلار رساندند.

او چه کار می کند

GripAble دستگاه قابل حملی را ارائه می دهد که می تواند برای ارزیابی قدرت گرفتن فشار داده شود. این برنامه با برنامه ای جفت شده است که در آن کاربران می توانند بازی هایی را برای آموزش عملکرد بازو و دست انجام دهند. این پلتفرم همچنین به بیماران اجازه می دهد تا اهداف خود را تعیین کرده و پیشرفت خود را پیگیری کنند.

این شرکت قصد دارد از این سرمایه گذاری برای گسترش پلت فرم خود به بازارهای جدید، با تمرکز بر اروپا و ایالات متحده GripAble استفاده کند. اخیراً شراکت توزیع خود را با شرکت تجهیزات پزشکی Medline مستقر در ایالات متحده اعلام کرده است.

بیماران مبتلا به ناتوانی های جسمی و شناختی برای بهبود کیفیت زندگی خود نیاز به درمان هدفمند دارند. به عبارت ساده، هرچه توانبخشی بیشتری انجام دهند، و هرچه بیشتر به دستورالعمل های حرفه ای پایبند باشند، شانس آنها برای داشتن نتیجه بهتر، با حمایت های فراوان بیشتر است. دکتر پل رن، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران GripAble در بیانیه ای گفت.

بودجه جدید سفر GripAble را برای ارائه مراقبت های جامع از بیماران و اتصال میلیون ها نفر به کلینیک شخصی آنها در خانه تسریع می کند. در بازار ایالات متحده و ما را قادر می سازد تا پایگاه شواهد را گسترش دهیم. بالینی و تجاری ما.

بازار عکس فوری

شرکت دیگری که درمان دیجیتالی را برای بیماری‌های عصبی ارائه می‌کند، MindMaze است که ابزارهایی شبیه بازی ویدیویی برای درمان و ارزیابی بیماری‌های عصبی و آسیب‌های مغزی می‌سازد. استارت آپ اعلام کرد که افزایش داده است ۱۰۵ میلیون دلار بودجه در ماه فوریه، اندکی پس از دور ۱۲۵ میلیون دلاری در اکتبر.

مراقبت های دیجیتال اسکلتی عضلانی و فیزیوتراپی نیز یک فضایی محبوب برای سرمایه گذاران سلامت دیجیتال در ایالات متحده. یکی از بازیگران اصلی، هینج هلث، سال گذشته دو دور سرمایه گذاری بزرگ، از جمله ۶۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری جدید که در اواخر اکتبر اعلام شد، جمع آوری کرد.

SWORD Health همچنین سال گذشته چندین دور جمع آوری کرد، از جمله ۱۶۳ میلیون دلار در سری D و همچنین ۲۶ میلیون دلار سرمایه گذاری ثانویه که شوکه کننده بود. ارزش ۲ میلیارد این شرکت اخیراً خط تولید خود را با محصول جدیدی با تمرکز بر درد لگن در زنان گسترش داده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر