Harden، Embiid power 76ers پشت Heat 116-108، even series 2-2 – WSVN 7News


فیلادلفیا (AP) – جیمز هاردن ۳۱ امتیاز، جوئل امبید ۲۴ امتیاز و ۱۱ ریباند و فیلادلفیا ۷۶رز یکشنبه شب در بازی ۴ میامی هیت را با نتیجه ۱۱۶ بر ۱۰۸ شکست دادند تا به سری نیمه نهایی کنفرانس شرق دست پیدا کنند.

هیت دو بازی اول را در میامی با شکست Embiid با شکستگی مدار راست و ضربه مغزی خفیف برد. ۷۶ers بازی های ۳ و ۴ را در خانه با امبیید و ماسک او در ترکیب بردند.

بازی ۵ سه شنبه شب در میامی است.

Embiid آماده است. هاردن هم همینطور. و اگر Heat نتواند این دو را کشف کند، چیزی که با آن روبرو می شود می تواند فصل خارج از فصل باشد.

هیت به برتری دست زد و به پنج امتیاز رسید تا اینکه هاردن پنجمین پرتاب ۳ امتیازی خود را در سه دقیقه مانده به بازی غرق کرد. هاردن هیت را در ۳s catch-and-shoot خرد کرد و در چهارمین ضربه کلاچ یکی پس از دیگری شلیک کرد.

او سرانجام در فصل بعد مانند قهرمان سه گلزنی که سیکسرزها در ماه فوریه با او معامله کردند، بازی کرد.

هاردن یک گام به عقب ۳ را برای برتری ۱۱۴-۱۰۳ به دست آورد که جمعیت را به جنون کشاند – و سیکسرز با زندگی جدیدی راهی میامی شد.

جیمی باتلر ۴۰ امتیاز به دست آورد و تقریباً یک نفره هیت را به پیروزی رساند. هیت ۲۸ از ۳۵ ۳ امتیازی را از دست داد.

Embiid تار عنکبوت بازی ۳ را کار کرد و به شکل غالب بازگشت که او را در طول فصل “MVP!” شعارهایی از طرفداران فیلی کوارتر اول او تقریباً به خوبی برای مرکز بود. او ۵ شوت از ۶ شوت شامل یک شوت ۳ امتیازی زد و ۱۵ امتیاز به دست آورد تا سیکسرزها را پیش بیاندازد. امبید که در بازی ۳ به دلیل روزهای عدم تحرک به دلیل ضربه مغزی خسته شده بود، تمام ۱۲ دقیقه کوارتر را بازی کرد.

دکتر داک ریورز قبل از بازی گفت: “او واقعاً در حال تحمل طوفان و عبور از مسائل است.”

هاردن سه ماهه بعدی را بر عهده گرفت. پس از یک کوارتر اول بدون گل، هاردن در کوارتر دوم ۱۳ گل زد. او چهار شوت اول خود را در بازی از دست داد تا اینکه ۳ شوت زد و سپس غلت زد. او در حین دوندگی ۱۵-۲ یک سطل را به ثمر رساند و سپس دستانش را به سمت جمعیت تکان داد و از آنها خواست که بلندتر شوند.

فیلادلفیا با ۶۴ درصد شوت از زمین به نیمه رسید. اما ۱۰ برگردان – که میامی آن را به ۱۳ امتیاز تبدیل کرد – سیکسرز را از افزایش امتیاز دو رقمی باز داشت. سیکسرز در این نیمه ۹ گل ۳ به ۴ میامی زد.

باتلر با ۶ امتیاز متوالی هیت را در بازی حفظ کرد. او یک لایی‌آپ زد، توسط امبید به صورتش میخکوب شد – که به دلیل سوت زدن سوت زده شد، سپس به هم تیمی سابقش کمک کرد تا از جایش بلند شود – و باتلر پرتاب آزاد را انجام داد. باتلر ۳ توپ را از دست داد و هیت به ۷۴-۷۰ رسید.

باتلر خطای سوم امبید را با ۱:۳۷ دقیقه باقی مانده در بازی سوم به تساوی کشاند و بازی سه امتیازی را به گل تبدیل کرد که هیت را در فاصله ۴ نگه داشت. باتلر پس از اینکه سیکسرز تصویری از او را در ماسک منتشر کرد و خطی از «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» را نقل کرد، در اینستاگرام ترول کرد.

باتلر نوشت: «ماسک یو»

باتلر در بازی سوم ۱۷ امتیاز کسب کرد، اما هیت همچنان ۸۹-۸۵ عقب افتاد. هواداران ۷۶ers به ​​او اجازه دادند زمانی که باتلر یک ایربال در چهارمین ضربه شلیک کرد و هاردن درست پایین آمد و یک گام عقب ۳ را برای برتری ۹۷-۸۵ ثبت کرد.

نکات

هیت: دیوین ددمون (بیماری) از بازی ۴ خارج شد… لوری که اولین سطل خود را در این سری به ثمر رساند، در نیمه اول با یک همسترینگ بالکی به رختکن رفت. او قبل از بازی ۳، چهار بازی پیاپی پلی آف را به دلیل کشیدگی همسترینگ چپ از دست داد.

۷۶ers: ایزایا جو (پیچ خوردگی مچ پای راست) بازی نکرد.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

به خبرنامه ما بپیوندید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر