Hasbro صاحب دونگ و اژدها D&D Beyond – Sepp Meg را خرید


Hasbro، صاحب جادوگران ساحل، D&D Beyond، یکی از محبوب ترین گجت های بازی دیجیتال را خریداری می کند. . در خال خال ناشر روز چهارشنبه اعلام کرد که با پرداخت ۱۴۶.۳ میلیون دلار برای خرید پلتفرم از مالک فعلی Fandom موافقت کرده است. Team D&D Beyond گفت که این خرید تغییری در نحوه استفاده بازیکنان از جعبه ابزار برای اجرای کمپین های خود ایجاد نکرده است. بیچ ویزاردز هیچ برنامه ای برای توقف حمایت از D&D Beyond ندارد. تیم گفت: “همیشه”.

به نوعی، اعلام امروز به طور موثر می بیند D & D فراتر از آن بازگشت به خانه این جعبه ابزار با مشارکت Wizards of the Coast with Curse، یک شرکت بازی سازی که در زمان خود شناخته شده بود، ایجاد شد. دنیای قوطی ها کارگردان پلاگین Curse در سال ۲۰۱۸، D&D Beyond را در میان سایر دارایی های رسانه ای، پس از خریداری شدن توسط Twitch در سال ۲۰۱۶، به Fandom فروخت.

خارج از داستان اصلی، Hasbro حس عملی زیادی برای به دست آوردن دارد. این شرکت خاطرنشان می‌کند که امتیازی که Fandom برای اجرای D&D Beyond پرداخت کرده است، «سهم قابل توجهی» از درآمد حاصل از آن را نشان می‌دهد. سیاهچالها و اژدهاها. بعلاوه، این معامله هاسبرو را به جایی می برد که بسیاری از طرفداران او در حال حاضر به سمت آن حرکت کرده اند. طبق گفته این شرکت، در سال ۲۰۲۱، بیش از ۸۰ درصد از طرفداران D&D این بازی را به صورت پیش فرض انجام می دادند.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر، انتخاب شده است. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

لینک منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر