Houston Astros در حال کار بر روی چندین نقطه شروع برای MLB All Star Game – News Technology


هر فصل، از زمان شروع پنجره مسابقات که با هیوستون آستروس در سال ۲۰۱۷ آغاز شد، بخش انتخابی All Star این فصل بسیار مرتبط بوده است، و معمولاً کمتر از شش یا بیشتر Astros در گفتگوی انتخابی تا اواسط تابستان حضور دارند. کلاسیک های این فصل تفاوتی ندارند. با این حال، نحوه انتخاب افراد مبتدی برای بازی کمی متفاوت است.

طرفداران همچنان به بازیکنان اصلی – بازیکنان و HCW – رای می دهند، اما این کار در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول به گونه ای طراحی شده است که هر موقعیت را به دو دور دوم کاهش دهد (راند شش نفره برای سه امتیاز بیرون زمین). رای گیری از چند روز پیش آغاز شد و ما اولین به روز رسانی خود را در این هفته در مورد وضعیت موجود دریافت کردیم و دور اول رای گیری در ۳۰ ژوئن به پایان می رسد.

و طبق معمول، ستارگان مربوط به موضوع هستند. ترتیب رای گیری فعلی ستاره ها به شرح زیر است:

خوب، این چیزی است که باید بدانید:

خوزه آلتو و جردن آلوارز در راه AL
اگر به پژواک‌های رسانه‌های اجتماعی گوش می‌دهید، فکر می‌کنید خوزه آلتو شرور نهایی بیسبال است، علی‌رغم این واقعیت که او در کلاهبرداری سرقت لوگوی آستروس ۲۰۱۷ شرکت نداشت. خوب، دلیل دیگری هم وجود دارد که رسانه‌های اجتماعی یک تبهکار هستند. اتاق پژواک برای بخش خشمگین جامعه، یعنی آلتو با نزدیک به ۲۰۰۰۰۰ رای در همه افراد درجه دوم پیشتاز است. در همین حال، آلوارز، موفقیت بزرگی در بحث MVP لیگ، با نزدیک به ۳۰۰۰۰۰ رای از MVP حزب حاکم AL جلوتر است. مگر اینکه رای دهندگان تلاشی هماهنگ برای رای دادن به حریفان دور دوم آستروس برای بازیکنان باقی مانده در آن موقعیت ها انجام دهند، آلتو باید در بازی هشتم از آل استار و آلوارز در اولین بازی خود شروع کند. اگر یکی یا هر دوی آنها عصر دوشنبه در خانه در دربی شرکت کنند، پاداش یک امتیاز است!

سایر Astros نظرسنجی های خوبی دارند، اما به اندازه کافی خوب نیستند
هر یک از آستروس های باقی مانده فاصله قابل توجهی با رهبران در موقعیت های خود دارند، اما معجزه ای برای انتخاب هر یک از آنها به عنوان شروع انجام می شود. در اینجا خلاصه ای از ستاره های غیر آلتو و غیر اردن و مکان آنها آمده است:

شکار: مارتین مالدونادو، مقام چهارم
مقام اول: یولی گوریل مقام پنجم را به خود اختصاص داد
توقف کوتاه: جرمی پنا، مقام چهارم
کلاس سوم: الکس برگمن، کلاس پنجم
خارج از زمین: مایکل برانتلی، نهم؛ کایل تاکر، مقام دهم؛ چیس مک کورمیک، مقام چهاردهم

داستان های همه ستاره جالب برخی از Astros سابق
جالب‌ترین چیز در آستروس فعلی، از نظر جایگاه آنها در رای ستاره‌ها، به وضوح یک تازه‌کار تازه کار، جرمی پنا است، که تمام آن چیزی بود که آستروس‌ها به آن امید داشتند، و بیشتر از آن در جایگزینی او برای کارلوس کوریا، که از آنجا رفت. اینجا. دوقلوهای مینه سوتا در آژانس رایگان در ماه مارس. از قضا چهارمین پنا، ایستادن در ایستگاه بارگذاری شده، دو امتیاز بالاتر از کارلوس کوریا است! در حال حاضر کره در نظرسنجی ها در رتبه ششم قرار دارد. سایر Astros سابق در برگه رای:

دنده: مکس استاسی، LAA، مقام هشتم
توقف کوتاه: کارلوس کوریا، ME، مقام ششم
بازیکن تعیین شده: جی دی مارتینز، رئیس، مقام سوم
خارج از زمین: جورج اسپرینگر، TOR، مقام سوم. تئوسکار هرناندز، TOR، مقام هشتم

سپس خدمه ورزشگاه هستند
همانطور که قبلا گفته شد، خدمه بازی نیز توسط بازیکنان با نظر دفتر کمیسیون انتخاب می شود. در حال حاضر جاستین ورلاندر با وجود بدترین بازی خود در روز شنبه در فصل گذشته، شانس خوبی برای شروع در بازی آل استار دارد. او یک قفل ساز برای کارگران ساختمانی زمین است. فرابر والدز نیز در ترکیب این دیدار حضور دارد. Astros بهترین شوت ها را در بیسبال دارند، بنابراین نماینده آن گروه می تواند مناسب باشد. این احتمالاً یک شوت از راه دور است، اما راین استانک احتمالاً شایسته ترین است، زیرا در میانه ۱۸ بازی متوالی بدون گل با میانگین ۰.۷۵ بازی بوده است.

در روزهای هفته از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر