illumifin خرید LTCG را تکمیل کرد – VIP News


گرین ویل، کارولینای جنوبی – (سیم تجاریایلومیفین، یک شرکت بیمه پیشرو و ارائه دهنده فناوری، امروز اعلام کرد که خرید LTCG را تکمیل کرده است تا به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بیمه در بازارهای مراقبت طولانی مدت، زندگی، سلامت و بازنشستگی آمریکای شمالی تبدیل شود. .

راه حل های سفارشی مدیریت مراقبت طولانی مدت و قابلیت های ادعاهای LTCG با فناوری و پلت فرم مدیریت دریایی Illumifin یکپارچه شده است. این ترکیب قابلیت های دیجیتالی یکپارچه ای را برای شرکت های بیمه فراهم می کند.

فیل راتکلیف، مدیرعامل ایلومیفین گفت: «امروز نقطه عطف مهمی در سفر Illumifin برای تبدیل شدن به ارائه‌دهنده پیشرو خدمات و برنامه‌های بیمه در بازار ما است. “ما مشتاق ایجاد تغییر در سراسر صنعت از طریق ترکیبی منحصربفرد از بینش های بیمه، تعالی عملیاتی و نوآوری های تکنولوژیکی هستیم.”

ایلومیفین توسط Abry Partners، یک شرکت سهام خصوصی برجسته مستقر در بوستون، و Hoplon Capital، یک مدیر دارایی دیجیتال متمرکز بر فاجعه، پس از خرید بیمه Concentrix و یک پلت فرم مدیریت شخص ثالث، تأسیس شد.

برنت استون، شریک Abry Partners، گفت: “ما نمی توانیم بیشتر از این هیجان زده باشیم که از تیم مدیریت Illumifin در این سفر بازار محور از طریق نوآوری حمایت کنیم. ما معتقدیم که این ترکیب گام مهمی در ایجاد یک شرکت واقعاً منحصر به فرد و اساسی در جهان است. بازار.”

رابرت آریسوف، شریک Hoplon Capital گفت: «با اضافه شدن LTCG، ایلومیفین اکنون در موقعیتی است که می‌تواند با راه‌حل‌های پیشرو در صنعت بیمه، تغییری ایجاد کند. ما مفتخریم که سرمایه گذاری هاپلون نقش مهمی در آینده این شرکت ایفا می کند.

درباره ایلومفن

illumifin خدمات مدیریت و فناوری شخص ثالث را به شرکت های بیمه فردی و گروهی ارائه می دهد. این شرکت که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، دانش صنعت بیمه، رهبری فناوری و اجرای فرآیند را ترکیب می کند تا شرکت های بیمه را برای آینده دیجیتال آماده کند. ایلومیفین یک تیم متنوع، پرشور و توانمند از متخصصان بیمه است که متعهد به رشد و موفقیت مشتریان خود هستند. با Illumifin، آینده روشن تری در پیش است. به www.ilumifin.com مراجعه کنید.

درباره LTCG

LTCG با بیش از دو دهه تجربه در این زمینه، ارائه دهنده پیشرو راه حل های اداری و خدمات بالینی در صنعت مراقبت های طولانی مدت و بیمه عمر است. این شرکت به انواع نیازهای مشتری و الزامات خط‌مشی پاسخ می‌دهد – از سفارش‌گذاری و پذیره‌نویسی برنامه‌های تجاری جدید تا ادعاها و مدیریت بلوک‌های باز و بسته. تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته، قابلیت های اکچوئری، مدیریت ریسک و تخصص بی نظیر صنعت در صنعت LTCG می تواند به سازمان ها در مدیریت کسب و کار خود و توسعه محصولات نوظهور مانند مراقبت های طولانی مدت و خط مشی های زندگی مشترک کمک کند. علاوه بر این، LTCG بینش منحصر به فردی را در مورد مدیریت ریسک بر اساس بزرگترین پایگاه داده صنعت بیمه مراقبت طولانی مدت و نتایج خسارت ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به www.LTCG.com مراجعه کنید.

درباره شرکای ایبری

Abry یکی از با تجربه ترین و موفق ترین شرکت های سهام خصوصی است که بر روی این بخش در آمریکای شمالی متمرکز شده است. از زمان تأسیس در سال ۱۹۸۹، این شرکت بیش از ۹۰ میلیارد دلار در معاملات اهرمی و سایر سهام خصوصی یا عرضه سهام ترجیحی تکمیل کرده است. این شرکت در حال حاضر بیش از ۵ میلیارد دلار دارایی سهام را مدیریت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ابر، لطفاً به www.abry.com مراجعه کنید.

درباره Hublon Capital

هاپلون سرمایه گذاری های اختصاصی متمرکز بر اقتصاد دیجیتال را دنبال می کند که بازارهای نهایی مرتبط مانند بیمه، خدمات مالی، فناوری اطلاعات، خدمات مشاوره، مراقبت های بهداشتی، زیرساخت های دیجیتال و صنعت رسانه را مختل می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Hoplon، لطفاً به www.hoploncapital.com مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر