LifeSpeak شرکت سلامتی Wellbeat با تمرکز بر کارفرما را با قیمت ۹۲.۵ میلیون دلار خریداری کرد.شرکت سلامت روان دیجیتال LifeSpeak با تمرکز بر کارفرما، برنامه‌های خود را برای خرید پلتفرم سلامتی Wellbeats به مبلغ ۹۲.۵ میلیون دلار اعلام کرد.

این خبر تقریباً یک سال و نیم پس از گلزنی LifeSpeak منتشر می شود ۴۲ میلیون دلار سرمایه گذاری در سهام.

Wellbeats بر ارائه دوره های مجازی تناسب اندام، تغذیه و ذهن آگاهی برای اعضای خود متمرکز است. این سرویس قادر است توصیه های خود را برای هر کاربر بر اساس علاقه، اهداف و توانایی های او شخصی سازی کند.

مانند LifeSpeak، این شرکت با کارفرمایان و تیم های منابع انسانی آنها کار می کند تا خدمات خود را به نیروی کار خود ارائه دهد. علاوه بر این، مشتریان Wellbeat شامل طرح‌های سلامت، بیمه‌گران، کارگزاران و مشاوران هستند.

چرا مهم است

LifeSpeak تعدادی از دارایی‌هایی را که با ولبیت شروع می‌شود، مشخص کرد. SaaSپلت فرم مبتنی بر فناوری، و یک تیم جدید با “مجموعه مهارت های مکمل”.

این شرکت مستقر در تورنتو خاطرنشان کرد که بیش از ۴۰۰ مشتری سازمانی Wellbeat به گسترش پایگاه مشتری و تنوع جغرافیایی آن کمک خواهد کرد.

“خرید Wellbeats راه حل های سلامت رفتاری و سلامت فیزیکی مبتنی بر SaaS را که LifeSpeak می تواند به مشتریان و شرکای خود ارائه دهد، به طور قابل توجهی گسترش داده و متنوع می کند. Wellbeats یک پلت فرم استثنایی رفاه بر اساس تقاضا را برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان به ارمغان می آورد و فرصت های رشد بیشتری را از طریق کانال در اختیار ما قرار می دهد. مایکل هلد، مدیرعامل LifeSpeak در بیانیه ای گفت.

بسیاری از سازمان‌ها تمایل شدیدی برای ساده‌سازی حمایت از رفاه خود برای تعداد کمتری از برندهای اثبات‌شده با تمرکز بر راه‌حل‌های بلندمدت و پیشگیرانه ابراز کرده‌اند. این باعث می‌شود اضافه شدن Wellbeats به‌شدت مکمل لایف اسپیک باشد و به ما اجازه می‌دهد تا پیشنهادات خود را به مشتریان جدید سازمانی و راه‌حل‌های جاسازی شده گسترش دهیم.»

روند بزرگتر

فضای سلامت کارکنان به سرعت در حال رشد است. سرمایه گذاران و کسب و کارها توجه داشته اند. در فوریه ۲۰۲۱، Modern Health، استارت‌آپی که با کارفرما-مشتریان برای ارائه بسته‌ای مبتنی بر اپلیکیشن از مزایای سلامت روان کار می‌کند، ۷۴ میلیون دلار سرمایه کسب کرد.

همین ماه گذشته Lyra Health، یک ارائه‌دهنده سلامت روان دیجیتال متمرکز بر کارفرما، یک دور سرمایه‌گذاری ۲۳۵ میلیون دلاری سری F و همچنین خرید برنامه دستیار-کارمند ICAS World را برای مبلغی نامشخص اعلام کرد. این تزریق نقدینگی کل درآمد شرکت را به ۹۰۰ میلیون دلار رساند.

این فضا همچنین شاهد افزایش M&A است. به عنوان مثال، شرکت سلامت روان کارمندان مجازی Ginger با برنامه مدیتیشن Healthspace در معامله ای ادغام شد که طبق گزارش ها ارزش این نهاد ترکیبی ۳ میلیارد دلار است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر