London Ebor Developments از خانه استقلال ۳ میلیون پوندی رونمایی کرد – اخبار سرعت


یک توسعه‌دهنده املاک یورک اولین دفتر خدماتی خود را در شهر راه‌اندازی کرده است که برای سازگاری با روش‌های تجاری جدید پس از همه‌گیری مانند ترکیبی و همکاری مشترک طراحی شده است.

London Ebor Developments بیش از ۳ میلیون پوند در خانه استقلال در Nether Poppleton، در نزدیکی Outer Ring Road سرمایه گذاری کرده است.

این ساختمان ۱۶۰۰۰ فوت مربعی بازسازی و گسترش یافته است تا مجموعه ای از دفاتر خدماتی، مناطق کار مشترک و میزهای گرمایشی، و همچنین خدمات اداری مجازی، مناطق خصوصی و چهار اتاق جلسه را ارائه دهد.

آژانس روابط عمومی York The Partners Group اولین مستاجری است که به یک دفتر جدید نقل مکان می کند.

کارگردان مونیکا گرین گفت: “ما کار ترکیبی را پذیرفته ایم و تیم زمان خود را بین دفتر جدید و کار از راه دور تقسیم خواهد کرد.

این به ما این امکان را می دهد که از مکان قبلی خود کوچک شده و به یک فضای اداری خدماتی منتقل شویم.

مونیکا ادامه داد: از مزایای خانه استقلال می توان به موقعیت عالی آن و همچنین امکان ملاقات با صاحبان مشاغل دیگر که از این اقامتگاه منعطف استفاده خواهند کرد، اشاره کرد.

پل اسپنسر، مدیر عامل London Ebor Developments، می‌گوید: «پیشنهاد جدید ما به همان اندازه که برای شرکت‌های مستقری که به دنبال دفتر مرکزی انعطاف‌پذیر هستند، برای فریلنسرهایی است که در یورک به دنبال یک دفتر مرکزی جدید و انعطاف‌پذیر هستند.

“ما می دانیم که صرف نظر از اندازه شرکت، مردم به طور فزاینده ای فراتر از اصول اولیه در مورد آنچه در دفاترشان نمایش داده می شود نگاه می کنند. ما احساس کردیم رویکرد احیا شده ما باید حول راحتی و ارزش پول متمرکز شود.

برای شرکت‌هایی که آماده برداشتن گام بعدی در رشد هستند – یا کارگرانی که نمی‌توانند یک روز دیگر کار را از روی میز آشپزخانه تحمل کنند – ما مطمئن شده‌ایم که می‌توانیم بسته مناسب را برای همه ارائه دهیم.

ما از راه‌اندازی خانه استقلال در یورک هیجان زده‌ایم و خوشحالیم که از گروه شرکا در این سایت استقبال می‌کنیم.»

خانه استقلال در سال ۱۹۹۰ در زمینی به مساحت ۰.۳۲ هکتار ساخته شد.

این ساختمان هدفمند دارای یک پارکینگ برای ۴۰ خودرو نیز می باشد.

می توانید با خانه استقلال با شماره ۰۱۹۰۴ ۹۱۷۰۵۰ تماس بگیرید و جزئیات را می توانید در https://independencehouseyork.co.uk/ پیدا کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر