MDClone 63 میلیون دلار برای راه اندازی داده های سلامت و بودجه بیشتر سلامت دیجیتال جمع آوری می کندشرکت داده های سلامت ام دی کلون دور سرمایه گذاری ۶۳ میلیون دلاری سری C را اعلام کرد. این خبر دو سال و نیم پس از اعلام این شرکت اسرائیلی منتشر می شود ۲۶ میلیون دلار Series B. Warburg Pincus و Viola Growth با مشارکت aMoon، LightSpeed ​​Venture Partners و OrbiMed این دور را رهبری کردند.

این استارت آپ یک پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های سلف سرویس ایجاد کرده است که برای کمک به سیستم های بهداشتی برای دسترسی و سازماندهی داده های خود طراحی شده است. این سیستم برای کمک به مشتریان برای یافتن بینش های داده ای ساخته شده است که به تحقیقات پزشکی و نتایج بیمار کمک می کند.

مشتریان می‌توانند از پلتفرم بخواهند که گروه‌های بیمار ایجاد کند و بیماران را بر اساس هر رویدادی در جدول زمانی بیمار گروه‌بندی کند. این پلتفرم همچنین به کاربران امکان می دهد بهره وری را در طول زمان ببینند. همچنین می تواند از داده های مصنوعی برای به اشتراک گذاری اطلاعات از سازمان های دیگر استفاده کند.

این شرکت قصد دارد خدمات خود را به بازارهای منطقه ای جدید گسترش دهد و پلت فرم خود را گسترش دهد. همچنین به دنبال گنجاندن بازارهای جدید در علوم زیستی و فضای شواهد دنیای واقعی است.

“ما برای مدتی به دنبال سرمایه گذاری در فضای سلامت دیجیتال بودیم و مجذوب MDClone و فرصت عظیمی بودیم که با دمکراتیک کردن داده های مراقبت های بهداشتی بدون خطر افشای داده های افراد برای سیستم مراقبت های بهداشتی به ارمغان می آورد. این شرکت عالی نشان داده است. Eran Westman، شریک عمومی Viola Growth، گفت: پیشرفت در سال گذشته و چشم‌اندازی حتی بزرگ‌تر که ما معتقدیم می‌تواند روشی را که پزشکان در سراسر جهان می‌توانند با بیماران درمان کنند و مراقبت‌ها را بهبود بخشند، تغییر دهد.


ابزار ناوبری مزایای سلامتی نایا یک دور سرمایه گذاری ۵۵ میلیون دلاری سری C به رهبری CONIQ Growth را اعلام کرد. این خبر کمتر از یک سال پس از تعطیلی شرکت مستقر در نیویورک منتشر شد دور سری B 37 میلیون دلار.

این پلتفرم بر کمک به کارمندان در انتخاب طرح های بیمه خود و سپس استفاده بهینه از این طرح متمرکز است. از هوش مصنوعی و علم داده برای کمک به ارائه توصیه‌های شخصی به کاربران برای انتخاب طرح استفاده می‌کند. همچنین به کاربران در کشف بهترین راه‌های صرفه‌جویی در هزینه کمک می‌کند.

این شرکت قصد دارد از تزریق پول نقد برای نوآوری محصول و مشارکت های جدید استفاده کند.

سینا چهرازی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل نایا، در بیانیه ای گفت: در دو سال گذشته، افزایش چشمگیری در اضطراب، تنهایی و افسردگی در بین افراد بی شماری مشاهده شده است که زندگی کارگران را در صنایع مختلف به شدت تغییر داده است.

“به همین دلیل برای سازمان ها بسیار ضروری است که مزایا و برنامه های پوششی با کیفیت، شخصی سازی شده برای توانمندسازی نیروی کاری پویا، خلاق و متعهد ارائه دهند. این سرمایه گذاری رای اعتماد به ماموریت ما برای شفاف تر، سریع تر و مهربان تر کردن تجربه مراقبت های بهداشتی و مزایا است. بسیار سودمندتر و اقتصادی تر.»


سیناپس پزشکییک استارت آپ فرانسوی که بر کمک به پزشکان برای تجویز بهترین دارو متمرکز است، در دور سرمایه گذاری به رهبری Korelya Capital با مشارکت XAnge، MACSF و BNP Paribas Development، ۲۸ میلیون دلار به دست آورد. این سرمایه گذاری جدید کل درآمد شرکت را به ۴۰ میلیون دلار می رساند.

پلت فرم این شرکت به پزشکان اطلاعات مستقل و به روز در مورد داروها را می دهد. همچنین به هماهنگی مراقبت با سایر تجویزکنندگان کمک می کند. این سرویس با یک دستیار شخصی ارائه می شود که به کاربران امکان تجزیه و تحلیل نسخه خود و جستجوی برچسب دارو را می دهد. همچنین به بیماران کمک می کند تا با پزشکان ارتباط برقرار کنند.

سرمایه گذاری جدید به سمت گسترش پلت فرم در ایالات متحده و اروپا خواهد رفت.


شرکت سلامت دیجیتال کانادایی کامل سلامت منحنی سی اعلام کرددور سرمایه گذاری اولیه ۵.۱ میلیون دلاری به رهبری iGan Partners و Build Ventures. صندوق سرمایه گذاری Kale، Globalive Capital و NewFund Capital نیز در این دور از تامین مالی شرکت کردند.

بیماران می توانند برای خدمات ناوبری مراقبتی و مدیریت برنامه مراقبت از Curv استفاده کنند. Curv با کارفرمایان و شرکت های بیمه سلامت همکاری می کند تا به پیوند اعضا و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمک کند. این شرکت در زمینه سلامت جسمی، تغذیه و روان فعالیت می کند.

شی گفت: “در هسته پلت فرم Curv مجموعه ای از ابزارهای دیجیتالی قرار دارد که به عنوان “بافت پیوندی” بین ارائه دهندگان خدمات و مشتریان عمل می کنند. این ابزارها مراقبت های جدیدی را امکان پذیر می کنند که از اتوماسیون برای کاهش منابع مورد نیاز برای کمک به تولید نتایج بهینه استفاده می کنند.” بالیش، مدیر عامل شرکت Curv Health.

“به موازات آن، این مسیرهای مراقبت کارآمد به ارائه دهندگان سلامت مستقل کمک می کند تا به سرعت عمل و درآمد خود را افزایش دهند.”

Curv قصد دارد از این پول برای توسعه محصول و استخدام برای نقش‌های جدید استفاده کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر