MindFi 2 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع آوری می کندپلتفرم سلامت روان و تندرستی شرکتی مستقر در سنگاپور، MindFi، ۲ میلیون دلار از مشارکت بیش از حد سرمایه گذاری اولیه توسط Canva و Slack حامی Global Founders Capital و M Venture Partners جمع آوری کرده است.

سرمایه‌گذاران فرشته، از جمله مارکوس تان، بنیانگذار Carousell، کنجی ناروشیما، مدیر اجرایی Carro، و درریک کو، بنیانگذار Spin، به دور سرمایه‌گذاری نیز پیوستند.

MindFi که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، برنامه های خودمراقبتی هدایت شده و تطابق هوشمندانه با مربیان و درمانگران را ارائه می دهد. همچنین میزبان انجمن های انجمن و گروه درمانی در برنامه تلفن همراه خود است که در هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است. این پلتفرم به رهبران منابع انسانی تجزیه و تحلیل های ناشناس ارائه می دهد تا سلامت و بهره وری کارکنان خود را اندازه گیری و پشتیبانی کنند.

توصیه های شخصی نیز ارائه می شود. اینها بر اساس نمایه سلامتی افراد است که داده‌های سلامت روان آنها از استفاده از برنامه MindFi، مانند حالت‌ها و سطح استرس، و داده‌های سلامت جسمی از دستگاه‌های پوشیدنی، مانند خواب، ضربان قلب، و فعالیت‌های روزانه را ترکیب می‌کند.

چرا مهم است

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، MindFi صندوق اولیه خود را برای توسعه محصول و بومی سازی پیشنهادات در بازارهای کلیدی خود مستقر خواهد کرد. مدیر عامل شرکت بیورن لی، که همچنین به اشتراک گذاشت که هدف نهایی آنها تحریک یک حرکت تناسب اندام ذهنی و خود مدیریتی است، گفت: “بهزیستی چند بعدی است و ما به دنبال ایجاد درک محلی از رفاه هستیم که تفاوت های فیزیکی و فرهنگی را در نظر بگیرد.” سلامت روان

این شرکت اکنون در ۲۰ بازار در سراسر آسیا-اقیانوسیه فعالیت می کند و به ۱۶ زبان در دسترس است. لیست مشتریان شرکتی آن شامل Visa، Willis Towers Watson و Patsnap است.

روند بزرگتر

در آگوست سال گذشته، MindFi به یک میلیون دلار SG (750000 دلار) رسید دور تامین مالی پیش از بذر که در ابتدا برای تسریع توسعه محصول و بومی سازی آن در بازارهای عمده آسیایی مورد استفاده قرار گرفت.

گزارش تحقیقات بازار شفافیت پیش بینی می کند که بازار تندرستی شرکتی در APAC تا سال ۲۰۲۸ به ۸.۶ میلیارد دلار خواهد رسید که با ۷.۶ درصد CAGR نسبت به سال گذشته رشد خواهد کرد. محرک اصلی رشد آن، افزایش موارد اختلالات مزمن در منطقه، همراه با افزایش جمعیت سالمندان است.

در رکورد

اریکا جانسون، بنیانگذار Modern Health، می گوید: «MindFi تفاوت های بزرگ بین قومی را با ترکیب یک رویکرد منحصر به فرد مبتنی بر جامعه با بینش داده های بومی، درک بالینی و تکنولوژیکی، و تجربیات زنده مورد بررسی قرار می دهد.

Kua Ee Heok، استاد دانشکده پزشکی یونگ لو لین دانشگاه ملی سنگاپور، گفت: “در حالی که تقلا برای راه حل های بهداشتی جدید در آسیا وجود دارد، منطقه از نظر فرهنگ، زبان و رفتار بیماری بسیار متنوع است. نیاز است. برای توضیح احساسات فرهنگی منحصر به فرد، آداب و رسوم، تفاوت های ظریف و احساسات کاربران خود به منظور ارائه بهترین انواع ارزش کاربردی به طور منظم. من خوشحالم که MindFi به این دیدگاه متعهد است.”

سلامت روان به طور سنتی در بسیاری از کشورها نادیده گرفته می‌شود، اما در آسیای با رشد سریع، بیشتر از آن نادیده گرفته می‌شود. ما احساس می‌کنیم که در حال حاضر بازار ضعیف ارائه می‌شود و به عنوان اولین سرمایه‌گذاران، از همکاری با تیم MindFi که با هم مهارت‌های مکمل را به ارمغان می‌آورند، هیجان‌زده هستیم. و بینش برای حل یک مشکل مهم،” Mayank Parekh، شریک در M Venture Partners نیز اظهار داشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر