Mindler از ردیاب سلامت روان فنلاندی Medified Solutions Oy استفاده می کندMindler مستقر در سوئد اعلام کرد که قصد دارد تا استارت‌آپ دیجیتالی سلامت روان Medified Solutions Oy را با مبلغی نامشخص خریداری کند. Medified Solutions Oy یک استارت آپ فنلاندی است که یک نرم افزار و اپلیکیشن نظارت بر درمان سلامت روان ایجاد کرده است.

Medified برنامه اجازه می دهد کاربران برای پیگیری خلق و خوی خود و دریافت بازخورد و تشویق. کاربران می توانند خلق و خوی و عادات خود را در طول زمان از طریق آمار بصری ببینند. داده های جمع آوری شده در برنامه را می توان مستقیماً با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بیمار به اشتراک گذاشت.

ارائه دهندگان همچنین می توانند از نرم افزار مبتنی بر ابر استفاده کنند که داده های گزارش شده توسط بیمار را در زمان واقعی ارائه می دهد. این ابزار همچنین طراحی شده است تا به ارائه دهندگان اطلاعاتی در مورد بهبودی و پیشرفت بیمارشان در طول زمان بدهد.

Mindler یک پلت فرم سلامت روان است که بر روی تطبیق تقریباً بیمارانی که به دنبال مراقبت با متخصصان سلامت روان هستند متمرکز شده است. محصولات Medified برای کمک به اندازه‌گیری نتایج درمان و تنظیم برنامه‌ها، در پیشنهادات Mindler ادغام خواهد شد.

چرا مهم است

شرایط سلامت روان در سراسر جهان رایج است. بر اساس سازمان جهانی بهداشت، افسردگی عامل اصلی ناتوانی است. این وضعیت ۲۶۴ میلیون نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی و زوال عقل از دیگر شرایط سلامت روان هستند که ده‌ها میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

با این حال، منابع بهداشت روان هنوز کم است. با توجه به الف گزارش سازمان جهانی بهداشت، میانگین تعداد کارکنان بهداشت روان ۱۳ نفر در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر است.

این کمبود ارائه دهندگان سلامت روان تا حدی به رشد شرکت های مجازی سلامت روان در سراسر جهان کمک کرده است.

روند بزرگتر

سلامت روان یکی از محبوب ترین حوزه های مورد توجه شرکت های سلامت دیجیتال است. در سال ۲۰۲۱، سرمایه گذاران ۵.۱ میلیارد دلار به این بخش ریختند و آن را به حوزه های برتر سرمایه گذاری در فضای سلامت دیجیتال در سال گذشته منتقل کردند. صخره سلامت.

Mindler یکی از آن شرکت‌های سرمایه‌گذاری است. در سال ۲۰۲۰ به گل رسید ۸ میلیون یورو سرمایه سری A. دور بودجه در مقایسه با برخی از معاملات بزرگ سلامت روان مجازی در سال‌های اخیر، که شامل دور سری F 235 میلیون دلاری Lyra، دور سری C 50 میلیون دلاری SonderMind، و سری C 190 میلیون دلاری Spring Health است، بسیار کم است.

در رکورد

کریم تالیا، مدیرعامل مایندلر در بیانیه‌ای گفت: «هدف جاه‌طلبانه ما توانمندسازی جهان با سلامت روانی بهتر است، و این مستلزم ساختن پلت‌فرم درمان دیجیتالی است که بهترین درمان و ارزش پول را ارائه می‌دهد».

“مسائل سلامت روان یک چالش اجتماعی بزرگ است، به ویژه پس از همه گیری کووید-۱۹، و امروزه از هر چهار نفر یک نفر در مقطعی از زندگی خود تحت تاثیر بیماری روانی قرار می گیرد، به طوری که زنان دو برابر مردان در معرض ابتلا به این بیماری هستند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر