Modern Warfare 2 در اوایل ژوئن معرفی می شود – سپ مگ


چندین منبع پیشنهاد کرده اند که بازی موردانتظار Call of Duty: Modern Warfare 2 امسال توسط Infinity Ward قرار است در ژوئن امسال رونمایی شود. انتظار می‌رود که این رونمایی به شکل یک تریلر استاندارد استاندارد شده باشد که همه ما از Call of Duty انتظار داریم و احتمالاً فقط فیلم‌های کمپین را در اختیار داریم.

منابع همچنین گفته بودند که انتظار می‌رود گیم‌پلی کمپین نیز «در رویدادی که قرار بود E3 برگزار شود» منتشر شود، که احتمالاً به معنای تقریباً همزمان با Summer Games Fest 2022 است.

Summer Games Fest اوایل امروز اعلام شد که در ۹ ژوئن برگزار می شود، که اگر رونمایی Modern Warfare 2 درست قبل از آن انجام شود، برای یک کمپین کامل مناسب خواهد بود.

اگر چه من نتوانستم پاسخ قطعی در مورد اینکه آیا ۲ ژوئن است یا نهnd تاریخ است، TheGhostOfHope در توییتر، که اطلاعات Call of Duty را به طور دقیق در گذشته منتشر کرده است، پیشنهاد کرده است که ۲ ژوئنnd در واقع تاریخ تریلر رونمایی است.

علاوه بر تاریخ انتشار تریلر و تاریخ انتشار کمپین، منابع همچنین پیشنهاد کرده‌اند که بازی چندنفره Modern Warfare 2 احتمالاً در ماه آگوست معرفی خواهد شد، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا شامل یک رویداد Warzone می‌شود یا خیر، همانطور که در دو مورد گذشته شاهد بودیم. Call of Duty فاش می کند.

در این دو هفته گذشته، چندین مورد به این معنی بود که بازاریابی برای Modern Warfare 2 از قبل شروع شده است، با چشم انداز NFL در حال حاضر اولین نگاهی به بازی از طریق یک ماموریت کمپین و لوگوی رسمی Modern Warfare 2 از طریق شبکه اجتماعی رسمی Infinity Ward نشان داده شده است. صفحات رسانه ای

Call of Duty Modern Warfare 2 هنوز به‌طور رسمی توسط Infinity Ward معرفی نشده است، اما گزارش‌های قبلی من در مورد VGC باید درک خوبی از مسیر Call of Duty در سال جاری ارائه دهد.

این بازی حالت جدیدی به نام “DMZ” را معرفی می کند که برداشت Infinity Ward از یک بازی مبتنی بر استخراج است که به طور فزاینده ای در بین گیمرها محبوب می شود. Call of Duty Warzone همچنین عنوان جدیدی را دریافت خواهد کرد که در حال حاضر “Warzone 2” نام دارد و اواخر امسال به طور کامل معرفی خواهد شد.

اگرچه جزئیات Call of Duty Warzone 2 بسیار کم است، به نظر می رسد که این حالت می تواند هفته ها پس از انتشار Modern Warfare 2 منتشر شود، نه ماه ها، اما من درک واضح تری از جزئیات Warzone 2 خواهم داشت. راه اندازی Modern Warfare 2.

انتظار می‌رود که Modern Warfare 2 اواخر امسال در اکتبر یا نوامبر منتشر شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر