MyHealthTeams ابزار جدیدی را برای بیماران مبتلا به “کووید طولانی” راه اندازی کرداستارت‌آپ MyHealthTeams در شبکه‌های اجتماعی بیمار، شبکه جدیدی را برای افرادی که با «کووید طولانی» مواجه هستند، ایجاد کرده است. این ابزار جدید که myCOVIDteam نام دارد، از مشارکت شرکت سانفرانسیسکو و پرداخت کننده آفریقای جنوبی Discovery بیرون آمده است.

به طور معمول بیماران پس از چند هفته به طور کامل از COVID-19 بهبود می یابند. با این حال، برخی علائم مربوط به COVID-19 را حتی پس از بهبودی اولیه خود تجربه می کنند که اغلب به عنوان “کووید طولانی” شناخته می شود. کلینیک مایو.

جامعه جدید به گونه ای طراحی شده است که به افرادی که با این بیماری زندگی می کنند اطلاعات اساسی، از جمله حقایق خطر، علائم و گزینه های درمانی ارائه دهد. بیماران همچنین می توانند از مصاحبه با پزشکان در مورد کووید-۱۹ طولانی استفاده کنند و به مطالعات مربوط به این بیماری دسترسی داشته باشند.

همچنین یک تجربه تحت رهبری بیمار وجود دارد که در آن اعضا می توانند داستان ها و تجربیات شخصی خود را به اشتراک بگذارند.

«هنوز در تلاش برای درک و کاهش کووید طولانی است، و myCOVIDteam جامعه‌ای از افرادی است که تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند و می‌توانند به یکدیگر کمک کنند تا به طور مؤثرتری با پزشکان خود کار کنند.

اریک پیکوک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل MyHealthTeams، گفت: «ما همچنین با اعضای گروه متخصص پزشکی MyHealthTeams برای ایجاد و تنظیم محتوایی کار می‌کنیم که اطلاعات نادرست را از بین می‌برد و به مردم کمک می‌کند سریع‌تر به منابع عملی دسترسی پیدا کنند تا به طور مؤثر سلامت خود را مدیریت کنند. MobiHealthNews.

انجمن جدید در ۱۳ کشور از جمله ایالات متحده، آفریقای جنوبی، بریتانیا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، هلند، ایرلند، سوئد، دانمارک، نروژ، ایسلند و فنلاند راه اندازی شده است.

چرا مهم است

به گفته محققان در کالج پزشکی ایالت پن، بیش از نیمی از افرادی که مبتلا به کووید-۱۹ بودند، شش ماه پس از ابتلا به ویروس همچنان علائم را تجربه خواهند کرد. تحقیقات در مورد اثرات COVID-19 ادامه دارد. در ماه فوریه، NIH ابتکار جدیدی را برای مطالعه “کووید طولانی” آغاز کرد. این پس از آن صورت گرفت که کنگره ۱.۱۵ میلیارد دلار بودجه برای NIH برای تحقیق در مورد اثرات طولانی مدت COVID-19 تصویب کرد.

خستگی، تنگی نفس، سرفه، درد مفاصل و مشکلات حافظه و تمرکز همگی علائم رایجی هستند که پس از COVID-19 باقی می مانند. کلینیک مایو. این کلینیک همچنین خاطرنشان کرد که افراد مسن و کسانی که شرایط پزشکی جدی دارند بیشترین خطر را برای تجربه علائم طولانی مدت دارند.

از آنجایی که جامعه پزشکی به جستجوی پاسخ‌هایی درباره «کووید طولانی» ادامه می‌دهد، MyHealthTeams این شبکه جدید را به عنوان مکانی برای اشتراک‌گذاری اطلاعات و پرسیدن سؤالات در اختیار افراد قرار می‌دهد.

“افرادی که با علائم مداوم و اثرات طولانی مدت COVID-19 مواجه هستند، به مکانی امن برای یادگیری و صحبت در مورد COVID-19 نیاز دارند. آنها به دنبال اطلاعات قابل اعتماد از متخصصان پزشکی، نکات عملی از سایرین که چالش های مشابه را تجربه می کنند، و حمایت عاطفی در زمینه یک بیماری هستند. شبکه اجتماعی امن. myCOVIDteam انجام همه این کارها را برای آنها آسان می کند.”

روند بزرگتر

MyHealthTeams تعدادی انجمن برای بیماران مبتلا به شرایط خاص، از جمله اوتیسم، سرطان سینه، اندومتریوز و سندرم روده تحریک پذیر دارد. در سال ۲۰۲۰، این شرکت منبع جدیدی را برای زنان باردار مبتلا به ام اس

این شرکت پس از بسته شدن یک ۲۶.۸۴ میلیون دلار دلار سرمایه گذاری دارد ۹.۴۴ میلیون دلار سرمایه سری B در سال ۲۰۱۹.

MyHealthTeams تنها بستر شبکه اجتماعی بیمار نیست. PatientsLikeMe همچنین دارای شبکه های اجتماعی برای افرادی است که با شرایط خاص زندگی می کنند. در سال ۲۰۱۹، این شرکت به این شرکت فروخته شد UnitedHealth Group، تبدیل شدن به بخشی از شاخه تحقیقاتی پرداخت کننده. این خرید با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه بیماران مواجه شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر