Nardwuar the Human Serviette عشق بزرگی از Ari Melber در طول یک بخش طولانی MSNBC دریافت می کند.


در اینجا یک راه وجود دارد که می توانید بفهمید واقعاً موفق بوده اید: افرادی که برای مدت طولانی دوستشان داشتید شروع به نشان دادن عشق جدی به شما می کنند.

حتی اگر او هرگز در زندگی‌اش مصاحبه دیگری انجام نداده باشد، Nardwuar the Human Serviette از سال‌های طلایی خود لذت می‌برد زیرا می‌داند که هیچ‌کس – و منظور ما به معنای واقعی کلمه هیچ‌کس، از جمله ریچل مادو باشکوه – از او به عنوان یک مصاحبه‌گر پیشی نخواهد گرفت. . تمام تلاش خود را نکنید، اما نه تا زمانی که یک یا دو روز را در کانال یوتیوب او سپری کنید و صعود او به رینگ را با همه از جیمز براون و مایکل مور گرفته تا کرت کوبین و اسنوپ داگ تماشا کنید.

بزرگترین هدیه او این است: عاشق کردن افرادی که مدتها از مصاحبه متنفر بودند عاشق روند مصاحبه شوند.

این منجر به ادای احترام بزرگ و بسیار جالب دیروز از سوی مجری MSNBC، آری ملبر، شد، کسی که یک یا ۱۰ چیز را در مورد وادار کردن مردم به باز کردن یک میکروفون در مقابل خود می داند.

میلبر از طرفداران قدیمی Human Serviette بوده است، و هشت دقیقه کامل از وقت خود را در پخش زنده برای قدردانی از Nardwuar صرف می کند، با تمجید بی پایان برای تمایل او، توانایی دستیابی به سوپراستارها، و اخلاق کاری و روش های کاری افتخارآمیز DYI. او می تواند حتی خسته ترین افراد مشهور را به دوران کودکی خود بازگرداند، زمانی که همه چیز بسیار ساده تر بود.

اینجا را تماشا کنید و عشق را احساس کنید.

ویدئوی “چطور؟!” آری ملبر مجری MSNBC را تماشا کنید که از مصاحبه کننده افسانه ای ناردوار شوکه و خوشحال می شود.

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر