Para nebek ، پنیر بز و پودینگ گیاهی تازه #شام یکشنبه


به دنبال چیزی متفاوت با Nebek متفاوت هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک ناهار یک هفته ای یا صبحانه ویژه است.

موضوع شام یکشنبه این هفته یک ماهیتابه بدون گوشت برای روزه است ، و این مارچوبه ، پنیر بز ، گیاهان تازه ، دستور العمل سریع و آسان برای یک ناهار یک هفته ای یا صبحانه ویژه.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم ، یکی فهرست بندی شده “کتابهای خود را بخورید” و دیگری فهرست بندی شده. من به دنبال دستور العمل های غذاهای اصلی مارچوبه بودم ، اما چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده بودند ، بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی Prairie جستجو می کردم پیدا کردم. 400 دستور العمل که محصول غنی را جشن می گیرند ، آشپزهای خلاقانه راحت غذاهای راحت از American Cooks.

به عنوان nebek ، پنیر بز و پودینگ گیاهی تازه

عناصر:

 • 1:
  پوند
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2:
  فنجان ها
  نان خشک
  برش به قطعات یک اینچی (مخمر یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ، من فقط یک نان چند دانه خریدم)
 • 1/2:
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  چرخ کرده (این سرگرم کننده بود ؛ من به باغ خود رفتم ، آنچه را که خوب به نظر می رسید برش دادم. با جعفری ، جعفری و آویشن تمام کردم).
 • 8:
  اونس
  پنیر بز
 • 2:
  فنجان ها
  شیر
 • 3:
  تخم مرغ
  مورد ضرب و شتم
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها:

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. Ara Nebek را بخارپز کنید تا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را با هم مخلوط کنید و در کاسه پخت 9×13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید ، در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که خامه طلایی قهوه ای شود بپزید. در حالت گرم سرو کنید.

حکم. من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی پخته شد بوی شدیدی می داد. با این حال ، اصلاً غیر قابل عبور نبود. آرا نبیک و پنیر بز با هم خوب پیش رفت. حتی DH آن را دوست داشت ، اگرچه کمی پنیر پارمزان به آن اضافه کرد. این یک غذای دنج و عالی برای روز بهاری است.

برای روزه داری بیشتر ، بدون سینی فرآورده های گوشتی

غذای فوق العاده بدون گوشت

جنبش شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه متعهد است دستورهای خوشمزه ای را برای خوانندگان ما به ارمغان بیاورد که آنها را تشویق می کند تا دور هم جمع شوند و با هم غذا بخورند. در وب سایت شام یکشنبه مواد مورد علاقه خود را جستجو کنید. برای ایده ها و الهام بیشتر تخته های Pinterest Sunday Dinner را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید