Pastnic Pussy Riot Yaariy Alyokhina نیز قطع شد – و اکنون او با یک حکم زندان واقعی روبرو است – Tux Karkar


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهند و (یا) یک شخص حقوقی روسی که وظایف یک نماینده خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

لوسی استین معاون شهردار مسکو، پاستنیک پوسی ریوت، گفت که روسیه را به دلیل جنگ در اوکراین ترک کرده است. او در شبکه های اجتماعی خود در این مورد صحبت کرده است.

جدایی یک مرگ ساده است، اما مجبور می شود رابطه خود را با Seder ae روسی قطع کند.

او ویدئویی از نحوه بریدن دستبند ردیابی که روی پایش بسته بود منتشر کرد. پیش از این، یک سال محدودیت آزادی برای استین تعیین شده بود.

من از ظلمی که به او و بر عزیزانم می شد خسته نشدم، اما آماده تحمل آن بودم، اما در ۲۴ فوریه همه چیز تغییر خواهد کرد. من در موقعیت بدی در مسکو بودم، در مکان بدی. در مسکو، در یک منبع منبع، کجاست زمان تپش او، شهر منبع تو کجاست؟» -.

یکی دیگر از اعضای گروه Pussy Riot ماریا آلینا، cotoraya poluchila به مدت یک سال.

الحینا گفت: «من ترکیبی از احساسات شدید خشم، ناامیدی و درد را نسبت به آنچه که با کشور من انجام می شود و آنچه از طرف کشور من با کشورهای دیگر انجام می شود، تجربه کرده ام. یک دستبند الکترونیکی زدم و بریدم و بعد به بازرس خبر دادم. به گفته این فعال، سرویس زندان فدرال خدمات زندان فدرال این اقدام را “نقض بدخواهانه” شرایط حکم می داند. تعلیق جلسه دادگاه در مورد دادخواست این درخواست.

از آوریل ۲۰۲۲، ماریا الخینا سه بار به دلیل مقالاتی در مورد نمایش عمومی نمادهای نازی ها بازداشت شده است. آخرین بازداشت ۱۵ روزه او در ۱۴ مارس تعیین شد.

همچنین بخوانید

  • جعل بوتینا کریستینا سافونووا (اخیراً) کل داستان پوسی رایت را تعریف می کند که قبلاً ۱۰ سال داشت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر