Pets At Home ممنوعیت عمده ای را برای تمام فروشگاه های بریتانیا در این عید پاک صادر می کند


شرکت Pet at Home اعلام کرده است که در تعطیلات عید پاک، فروش و پذیرش خرگوش در ۴۵۷ فروشگاه خود را متوقف خواهد کرد.

از جمعه خوب تا عید پاک، خرگوش ها از روستاهای حیوانات خانگی خود حذف خواهند شد، به این امید که خرید نقطه ای و پذیرش فصلی متوقف شود.

علاوه بر توقف فروش خرگوش های عید پاک، سازمان Pet at Home میزبان مجموعه ای از کارگاه های رایگان My Pet Pals در فروشگاه های سراسر کشور از ۲ آوریل تا ۲۲ مه است.

امید است که این جلسات خانواده ها را در مورد مسئولیت مالکیت حیوان خانگی، هم برای خرگوش و هم برای سایر حیوانات خانگی آگاه کند.

بچه ها می توانند با حیوانات کوچک، از جمله خوکچه هندی ملاقات کنند و یاد بگیرند که چگونه از آنها به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب مراقبت کنند. آنها همچنین از طیف وسیعی از فعالیت های تعاملی مانند ساختن سطل خوراک برای دوستان کوچک لذت خواهند برد.

York Press: Rabbit در آخر هفته عید پاک برای خرید در دسترس نخواهد بود (Canva)Bunny برای خرید این عید پاک در دسترس نخواهد بود (Canva)

تمامی کودکانی که در این کارگاه شرکت می کنند جزوه فعالیت و گواهینامه ویژه تکمیل کارگاه تعاملی My Pet Friends دریافت خواهند کرد.

کارن هاسکین، سرپرست حیوانات خانگی در Pets at Home، گفت: «ما چندین سال است که خرگوش‌ها را در طول دوره عید پاک می‌فروشیم، به این امید که نقشی در کاهش خریدهای فصلی فوری داشته باشیم.

ما می دانیم که خانه های زیبای زیادی وجود دارد که آماده میزبانی از حیوانات خانگی جدید هستند، اما همیشه مردم را تشویق می کنیم که با دقت فکر کنند و قبل از اینکه مسئولیت را به عهده بگیرند، فکر کنند که آیا وقت و سبک است یا خیر. زندگی ای داشته باشید که از آن مراقبت کنید یا نه. و اگر صاحبان جدید شوند، با حیوانات خانگی شگفت انگیزی که به اعضای بسیار محبوب خانواده تبدیل شده اند، پاداش می گیرند.

کارگاه‌های My Pet Pals نیز کمک می‌کنند، و با دقت با مشاوران مراقبت از حیوانات خانگی و جراحان دامپزشکی طراحی شده‌اند تا به کودکان کمک کنند در مورد مالکیت مسئولانه حیوان خانگی بیاموزند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر