Quit Genius با قرارداد جدید Evry Health به فضای شرکت بیمه گسترش می یابدپلتفرم ترک اعتیاد، Quit Genius، به لطف همکاری جدید با بیمه‌گر B2B Evry Health، در فضای انگیزشی فرو می‌رود. به عنوان بخشی از این قرارداد، اعضای Evry Health در دالاس به خدمات دیجیتالی Quit Genius که شامل درمان اعتیاد به تنباکو، الکل و مواد افیونی است، دسترسی خواهند داشت.

این حرکت بخشی از استراتژی بزرگتر Quit Genius برای گسترش به بازار پرداخت کننده است.

“پیشروها تمرکز استراتژی بازار ما هستند. ما برای ساخت با پرداخت کنندگان در سراسر کشور شریک هستیم End the Genius به عنوان یک گزینه درون شبکه، ارائه یک مدل صورتحساب منعطف برای پاسخگویی به نیازهای پرداخت کننده و استراتژی برنامه آنها.

دکتر یوسف شروانی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Quit Genius، در ایمیلی به MobiHealthNews.

با توجه به این معامله، ابزار دیجیتال Quit Genius بخشی از برنامه های سلامت شخصی Evry Health خواهد بود، بدون اینکه هزینه اضافی برای کارفرما یا کارمند داشته باشد. ممکن است Quit Genius برای اعضایی که از کلینیک توانبخشی یا خدمات سم زدایی استفاده می کنند توصیه شود. همچنین اعضا می توانند خود ثبت نام کنند.

“مدل مراقبت مبتنی بر ارزش ما به ما امکان می دهد تا با افزایش دسترسی اعضای طرح به درمان SUD در اوایل سفر مراقبتی خود، به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای جمعیت پرداخت کننده دست یابیم. اعتقاد ما این است که پرداخت کنندگان در نهایت می خواهند برای عملکرد هزینه کنند و مایل به پرداخت هزینه هستند. شروانی گفت.

چرا مهم است

اپیدمی مواد افیونی همچنان ایالات متحده را ویران می کند. مرکز کنترل بیماری گزارش داد که ۱.۶ میلیون نفر در سال گذشته به اختلال مصرف مواد افیونی مبتلا بودند. به گفته این آژانس، در سال ۲۰۱۹، بیش از ۷۰۰۰۰ نفر بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست دادند.

در طول همه‌گیری COVID-19 مصرف الکل افزایش یافته است. طبق تحقیقات منتشر شده در کبد شناسی توسط تیمی در بیمارستان عمومی ماساچوست، در طول همه گیری کووید-۱۹، مصرف زیاد الکل ۲۱ درصد افزایش یافت.

بسیاری از ذینفعان به عنوان راهی برای کمک به بازیابی به فناوری روی آورید.

روند بزرگ

Quit Genius توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. در جولای ۲۰۲۱، این شرکت اعلام کرد که یک دور سرمایه گذاری ۶۴ میلیون دلاری سری B، که کل افزایش شرکت را به ۷۷.۵ میلیون دلار رساند.

Quit Genius در زمینه بازیابی دیجیتال تنها نیست. پلت فرم آنلاین برای درمان الکل Monument دور سرمایه گذاری ۱۰.۳ میلیون دلاری سری A را در ژانویه ۲۰۲۱ بست.

گلابی درمانی مدتی است که در زمینه اختلالات مصرف مواد فعالیت می کند. در سال ۲۰۱۷، این شرکت جایزه FDA De Novo را برای DTx برای اختلال مصرف مواد دریافت کرد. سال بعد، گلابی مجوز اضافی FDA را برای محصول خود با تمرکز بر اختلال مصرف مواد افیونی ثبت کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر