RAC به رانندگان در مورد افزایش هزینه خروج از فرودگاه هشدار می دهد – اخبار سرعت


RAC به رانندگانی که قصد دارند افراد را در فرودگاه‌ها توسط RAC پیاده کنند هشدار داده است زیرا هزینه انجام این کار در اکثر فرودگاه‌های بریتانیا افزایش می‌یابد.

تحقیقات این شرکت نشان داد که ۱۶ فرودگاه از ۲۲ فرودگاه مورد تجزیه و تحلیل، هزینه خروج مسافران را در سه سال گذشته معرفی یا افزایش داده اند.

RAC گفت که هزینه به اصطلاح بوسه و پرواز برای رانندگان “گیج کننده” است.

فرودگاه استنستد گران‌ترین فرودگاه برای این هزینه‌ها بود که از ۷ پوند تا ۱۵ دقیقه شروع می‌شد، از ۴ پوند برای ۱۰ دقیقه در سال ۲۰۱۹.

هشت فرودگاه، از جمله هیترو و گاتویک، ۵ پوند برای پرداخت از رانندگان دریافت می کنند.

منچستر نیز برای این کار ۵ پوند دریافت می کند و تنها ۵ دقیقه به رانندگان فرصت می دهد تا تخلیه را تکمیل کنند.

یورک پرس: بیشتر فرودگاه ها نرخ پرواز را افزایش داده اند (PA)بیشتر فرودگاه ها نرخ های هواپیما را افزایش داده اند (PA)

پیاده کردن مسافران در سه فرودگاه اصلی اسکاتلند بسیار ارزانتر نیست.

فرودگاه های ادینبورگ، آبردین و گلاسکو هزینه های خود را در سه سال گذشته دو برابر کرده و به ۴ پوند برای ۱۰ دقیقه رسانده اند.

در همین حال، فرودگاه بیرمنگام و فرودگاه بین المللی بلفاست از سال ۲۰۱۹ هزینه های خود را ثابت نگه داشته اند (به ترتیب ۳ پوند برای ۱۵ دقیقه و ۱ پوند برای ۱۰ دقیقه)، در حالی که رانندگان همچنان می توانند از مناطق آزاد در حال استفاده در نزدیکی ورودی ساختمان ترمینال استفاده کنند. در کاردیف ، لندن. فرودگاه های سیتی و بلفاست

RAC چه چیزی را توصیه می کند؟

نیکلاس لیز، رئیس سیاست راه RAC، گفت که گزینه‌های محدود حمل‌ونقل عمومی در برخی از فرودگاه‌ها و نگرانی‌ها در مورد اعتصاب قطارها به این معنی است که بسیاری از مسافران از یکی از دوستان یا خویشاوندان خود می‌خواهند که به آنها کمک کند.

او ادامه داد: «هرکسی که در تابستان امسال یکی از عزیزانش را به ایستگاه بیاورد، از این هزینه های بالای بوسیدن و بوسیدن شگفت زده می شود.

و برای کسانی که از شلوغ ترین فرودگاه بریتانیا استفاده می کنند، ترانسفر رایگان خارج از ترمینال با هزینه بسیار بالایی جایگزین شده است.

دقیقه به دقیقه و پوند به پوند، برخی از این هزینه ها می تواند تقریباً به اندازه خود بلیط هواپیما باشد.

آقای لیز گفت که به نظر می‌رسد بسیاری از فرودگاه‌ها هزینه‌ها را «برای جبران نزدیک به دو سال درآمد از دست رفته» در طول همه‌گیری افزایش داده‌اند.

وی به رانندگان توصیه کرد قبل از عزیمت به فرودگاه ها نسبت به دریافت عوارض اقدام کنند و به رانندگان هشدار داد که توجه داشته باشند که بسیاری از مکان ها از دوربین برای اعمال توقف ممنوع در مناطق خاص استفاده می کنند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر