RF از IDEAS FIDO2 برای احراز هویت یکپارچه بدون رمز عبور پشتیبانی می کند – VIP News


شاومبورگ، بیمارسیم تجاری) – RF IDEAS، سازنده پیشرو در اعتبارنامه های خواننده برای احراز هویت و دسترسی منطقی، خوشحال است که مدل های منتخب WAVE ID را اعلام می کند.® علاوه بر WAVE ID® شناسه نانو و موج® خانواده کارت خوان نانو OEM اکنون از FIDO2 NFC پشتیبانی می کند. این فناوری احراز هویت یکپارچه و بدون رمز عبور را برای شرکت های امنیتی کلیدی در امور مالی، بهداشت و درمان، دولت، تولید، آموزش و سایر بازارها فراهم می کند.

FIDO2 شرکت ها را از مدیریت رمز عبور و خطرات رها می کند

FIDO2 احراز هویت بدون حاشیه – در انواع اعتبار، دستگاه ها و پلتفرم ها را ارائه می دهد. این استاندارد صنعتی که به سرعت در حال رشد است توسط مایکروسافت، گوگل، اپل و همه مرورگرها و سرویس های وب پیشرو پشتیبانی می شود.

FIDO2 از دسترسی به دستگاه‌ها، وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها با استفاده از اطلاعات کاربری بدون تماس، بیومتریک، دستگاه‌های تلفن همراه و کلیدهای امنیتی پشتیبانی می‌کند. این امر نیاز به رمزهای عبور ذخیره شده در مرکز را که قابلیت هک شدن دارند را از بین می برد و همچنین خطر سرقت رمز عبور، فیشینگ و سایر حملات توسط کاربر را از بین می برد.

ایده های rf فعال کردن FIDO2 در زیرساخت های امنیتی موجود

از طریق RF Ideas® Universal SDK، WAVE ID® خوانندگان تقریباً با هر کارت هوشمند آفلاینی که در سراسر جهان استفاده می شود کار می کنند. این خواننده‌ها همچنین به‌صورت اختیاری از پروتکل رابط تراشه کارت (CCID) پشتیبانی می‌کنند که عملکرد plug-and-play را با اکثر سیستم‌های محاسباتی و عامل ارائه می‌کند.

هر برنامه دسترسی منطقی که از خوانندگان WAVE ID پشتیبانی می کند، می تواند توانایی استفاده از کلیدهای NFC FIDO2 و کارت های امنیتی را بدون وقفه اضافه کند – در حالی که سازگاری کامل با عقب را حفظ می کند. با FIDO2، شرکت ها می توانند به راحتی رمزهای عبور را حذف کنند تا زیرساخت امنیتی تک عاملی خود را پیچیده تر کنند. از آنجایی که احراز هویت چند عاملی به استاندارد امنیتی جدید تبدیل می شود، FIDO2 برای پشتیبانی از دسترسی یکپارچه به تمام دستگاه ها و داده های یک سازمان ایده آل است.

WAVE ID® خوانندگان با FIDO2: آینده ای سازنده تر و ایمن تر امروز

Gourgen Oganessyan، مدیر بازاریابی محصول در rf IDEAS و نماینده FIDO، گفت: «Rf IDEAS از زمان شروع خود یک قهرمان بدون رمز عبور بوده است و احراز هویت سریع و آسان را بدون به خطر انداختن امنیت ارائه می‌دهد. کاربران rde IDEAS با افزودن قابلیت FIDO2 NFC به خواننده های WAVE ID می توانند از قوی ترین و ایمن ترین استانداردهای احراز هویت بدون رمز عبور بهره مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خوانندگان FIDO2 و WAVE ID اینجا را کلیک کنید.

درباره ایده های RF

rf IDEAS, Inc. راه حل های پیشرو دسترسی منطقی برای مراقبت های بهداشتی، تولید، دولت، آموزش و مقررات. خوانندگان شناسه شرکتی خود را تکان می دهند (قبلاً pcProx®) مورد اعتماد کاربران در سراسر جهان است و با مشارکت قوی با ارائه دهندگان مدیریت هویت پیشرو پشتیبانی می شود. RF Idea Readers راه حل های نوآورانه ای را برای ورود به سیستم، چاپ ایمن، ردیابی حضور و غیاب و احراز هویت تلفن همراه فعال می کند در حالی که تقریباً از تمام اعتبارنامه ها در سراسر جهان پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر به www.rfIDEAS.com مراجعه کنید.

ایده های RF® و WAVE ID® علائم تجاری ثبت شده rf IDEAS, Inc. سایر علائم تجاری، علائم خدمات، و نام محصول یا خدمات متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر