Rodeo Houston Rodeo Uncorked 2022 Bazmy Grdd! باهترین لوکما ها – اخبار فناوری


هیوستون، مایک رودو داریم. دشب، NRG Centre Mello As Kaleh Haji Gauchran، Chakmeh Hai Sharmi، Firouzhai Jewels and Fardi Bod Keh As it بهره مند از My Cardind. Rodeo Uncorked! رویداد Best Bites Bray Sal 2021 با دستورالعمل hamgiri kowid. امسال رودو هوستون بازگشته آست و اگر هم با او اینکه باشد چه فرقی با هم دارند.

Rodeo Uncorked 2022! Rodeo Best Bites Rodeo Uncorked Denbal Michoud! مسابقه ملی شعراب و هزاران نفراز مردمی اهل غدا و شربت دوستداران رارا ارمغان می اورد. مسابقه به عنوان نوشیدنی ۱۲ نوامبر تا ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار شاد. سرزمین اصلی گازرش، ۲۸۶۲ شرکت به عنوان ۱۷ کاشور، شرکت دشتند. عاشق نوشیدنی تگزاس. تگزاس خودرای ۴۸۰ غلاف و ویه امسال ایلات و واشنگتن شربت ۲۰۳ دشت.

رویداد بهترین لقمه ها، شامل قفسه، نوشیدنی، حق بیمه وجود دارد، این یک اتاق برای ناهار است، و یک استتار برای یک رستوران، این یک محلی است. تعداد زیادی سگک کمربند گل پکر و وجود دشت که تا حد ممکن است شیدا سده بود.

بری بزرگانمایی کلیک کنید این کوکی، غلاف ماشین بهترین تازه است.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

این کوکی، غلاف ماشین بهترین تازه است.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

بهترین فرصت برای شما برای خوردن یک وعده غذایی چیست؟ زمانی، کبرندگان، مصور شندند، به نظر میرشید، چنانکه باهترین را برای قله خود، اما به خاطر پدرش، تشخیص داد، اما به نظر نمیرساد، که موضوع آهنگ ما چیست. ، زیرا چیزی، نامونا برداری کمال خادم کردیم. در هر صورت شانس نداشته باشید ordim و ساندویچ باغ، RC Ranch Wagyu Brisket، Ranch as Kraft، Karmary Drift، Curd، Kee Mizhay، deg ra’n Ra’s Dust. Do Ta Biscuits Chipsy Chocolate Bud Kebench Garden Bashta Bud. شور، گوچتالو و بی نادر بود. شما با چه چیزی موافقید؟

بری بزرگانمایی کلیک کنید داوتولبان سختکوش چیزی هستند که دلیل یک میچود تا رودئو در نقش خود برود است.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

داوتولبان سختکوش چیزی هستند که دلیل یک میچود تا رودئو در نقش خود برود است.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

مشخص کنید که پایان یک جیوه شیطانی چیست، اما به آغاز تنش باز خواهید گشت. از فکر کردم خوشمازا اسما همسفرا از سارا پپر در نقش ایستگاه رادیو هیوستون میکس ۹۶.۵ منصرف شدم غذام کجاست دوست دارم؟ به نظر میرشید به عنوان سوال و راست پیش دریفت میکردیم زیرا گیل ماهماندار مز ما بشقابها را با سرعت هشدرده دگرگونی و بردشت. Olin Rodoy Gil Pod یا Roy Top Pod کجاست؟

بری بزرگانمایی کلیک کنید شینیسل را داست دشتیم چیست.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

شینیسل را داست دشتیم چیست.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

به نظر مای راسید، شمارشی از لکمه ممنوعیت می کارنیتاس به هر حال زمان من به او منتقل شد هی خوراکی و مرسد و شنیسل مرغ با نظراتش زیبا و الهام همگروه به عنوان آکوردهای مختلف. مزه کرکرانه کجا و کاری کجا؟ افرین بی تیمی که آن را اجاد کرد، هار کجا که هوستد.

Awon Konflinti، جریان خبری KPRC 2، رویداد همت کرد کجاست. فرانک بیلینگزلی و آنتونی جانس، خانه KPRC و هواشناسان، بشقاب او را با O Peusend روایت کردند. دبورا دانکین KHOU است رز عالی هیوستون همچانین یک قادی بود، نبارین فرد، مشاهیر محلی، زیادی و جود دشتند. مناند هار رویداد بزرگ قادایی، نویساندگان غدهای هیوستون از جوملا گرگ موراگو جایی است که رویداد بودند. هیوستون کرونیکل، Phaedra Cook Az ناهار یاپ هیوستون و اریک سندلر CultureMap هیوستون.

بری بزرگانمایی کلیک کنید عون کانولانتی مهمانی باهترین لوکماه بالا ۲۰۲۲ را برگزار می کیند.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

آون کانوالنتی ماهمانی را برای باهترین نیش های ۲۰۲۲ برگزار می کیند.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

درست مثل پایان داوری، زادیم را به یک لوکما، بخرید را نامناه بردری زانو و برخی ز نوشیدنی بالا برنده، جایزه امتحان زانو. Bahtrin Namayesh Kahraman Bozorg Rezro, Frank Cabernet Sherbazi Nice, Paicines 2018 Pod. بهترین راه برای کسب افتخار Chukar 2019 Nice Winery Malbec 2019 چیست؟ از بنی روی آن نشان می داد. همچانین که پل زیاد میگه دوت و دوست دشتنی و دادا شاد و نابارین که میتونی بری سر کار.

بری بزرگانمایی کلیک کنید این ماست کروستینی است، طعم غلاف دانا.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

این ماست کروستینی است، طعم غلاف دانا.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

Bertrin Texas Hye Meadow Winery Boooom Red، تگزاس High Plains، ۲۰۱۷ Pod. نوشیدنی برخورد نگردم چه فایده ای دارد اما اگر نبیلو دوست دارید می توانید کشک را به عنوان واسطه شربت محلی تست کنید، Sandra Crittenden چیزی است که بسیار توصیه می کنید. من اینجا هستم تا آنچه را که می فهمم به شما بگویم.

همچانین با سراشپس کاک لام و نویسنده گش آرمنداریس برخورد کردم ک در غرهاش پرا کین هتکس به دوست و سراشپشان، اولین گارسیا، کمک میکردند. نرم و گرام و کرکی بداش دریفت کردیمه چیست بائو پار از چکم چوک شیرین سایر لوکما هی خوشامزا شمیل یک گوش گائو پاد بورگینیون ۶. Eculent، غذای خشک و غذا ۶. Eculents.

بری بزرگانمایی کلیک کنید پلاتر رودئو است معمول تجارت.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

پلاتر رودئو است معمول تجارت.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

لحظات حضور یک دشت که سرکت کانندگان در یک منبع اینکه چکونا کجاست رویداد زیندیگی را دوباره منظم جلوه می دوحد، نشان دادن چشمان می کارندند. اسم دانیم هنوس از درجه رشیده ایام یا نا ولی شبی براز غدا و نوشیدنی و تفریح ​​بود. خیابان رودئو بازخت پرداخت عمیدوار باشم ک برای خیر بشید.

دکتر Enga Brendan Bahtrin، Luqmima High 2022، Amdah و:

جایزه Pish Food Trail Blazer

اول: Omni Houston، Sikh Shekham Khok، bbq Marrakesh، Por Huig، Chicharon
Dom: آهنگ تایلندی آشپسخانه، سالاد استیک تایلندی (بدون نام)
سوم: بازار احیا، کریستین گل کلام، با هموس گل کلم، خانگی. بگبان، زعتر،

جایزه ستاره تان

۱: Killen’s Tex-Mex، Brisket سوادرو Taco Pa Guacamole Salsa Sir Siah, Fresco and Bean Charro Pa Sauce Jalapeno
دام: گاز مرغه سرخ شده، پال مرغه سرخ شده
سوم: سوم: روسو، خِرچنگ با اسانس ورزشگاه خِرچنگ، سفید، تالجیو، کاپلیتی، خِرچنگ مین، آسپند دودی

جایزه drus de estebenge

۱: Egghaus Gourmet، Croissant Aspend Texas
دام: راگین کاجون، پودینگ نان با اس اس رام
جمع: کیک اشلی، کیک هاگ

بری بزرگانمایی کلیک کنید اتاق Acolant d'Or Ps-Zemeneh, Guchette Gau-Bourguignon an der Gallo.  - معکوس به عنوان LORRETTA RUGGIERO

اتاق Acolant d’Or Ps-Zemeneh, Guchette Gau-Bourguignon an der Gallo.

معکوس به عنوان Lorretta Ruggiero

مدرسه ی من

۱: اکولنت
خانه: تگزاس بردشت

جایزه برگازیدا مردام

اول: آشپزی پگی، وگی پگی
Dom: Gard and Grace، Crick Aston Farms Kababi Baloot Dar New York Ba ​​Seb Zmini Pakhta Shedda

جایزه سنت خوشمژ

اول: شیره درای و استیک، پودینگ، شکلات صفید
Dom: Restaurant Taste of Texas، Phil Gucht Gau Angus و Benir Mak and Magan

جایزه ماشین تازا

خامه‌سازی کرافت: RC Ranch. ساندویچ برسک واگیو

جایزه Trail Boss Food Truck

سوشی Cruisin, رول مخصوص Cruisinرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر