Save Old Growth ناآرامی ها را از سر می گیرد، این بار علیه مقاصد گردشگری نه جاده ها


یک گروه حفاظتی در بریتیش کلمبیا امروز اعلام کرد که تاکتیک های نافرمانی مدنی را برای تحت فشار قرار دادن دولت استان برای قطع درختان کهنسال از سر می گیرد.

کمیته سازماندهی Save Old Growth در ۲۹ ژوئن در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که تاکتیک‌های بستن جاده‌ها را که از ژانویه سال جاری استفاده می‌کرد، متوقف می‌کند.

در آن زمان، این سازمان اعلام کرد که “اقدامات مخرب در زیرساخت های مهم حمل و نقل را کاهش می دهد … اختلالات عمده ترافیک امروز به پایان می رسد.” استراتژی های دیگری که ترافیک را متوقف نمی کند استفاده خواهد شد.”

تاکتیک های فعال صبح پنجشنبه (۲۸ ژوئیه) از سر گرفته شد و شامل مقاصد گردشگری در مترو ونکوور بود. ساعت بخار Gastown داگلاس کوپلند و اورکای دیجیتال در مرکز کنوانسیون ونکوور، چمن المپیک در جک پول پلازا، دفاتر CBC در مرکز شهر، و دنیای علم با رنگ و پوستر هدف قرار گرفته اند.

“ما دادیم [Premier John] دولت هورگان زمان دارد تا مسیر خود را اصلاح کند. SOG در بیانیه ای که در ۲۸ ژوئیه منتشر شد، گفت. جنگل‌های قدیمی بریتیش کلمبیا در حالی که سیاستمداران از تعطیلات تابستانی خود لذت می‌برند پاک می‌شوند. ما اینجا هستیم تا وعده‌های دروغینشان را به آنها یادآوری کنیم.»

در این دفترچه، ایان وبر از Save Old Growth که امروز پس از ۹ روز خدمت از زندان آزاد شد، گفت که چنین تاکتیک‌هایی یک سنت قدیمی بوده است.

وبر گفت: «اگر رفتن به زندان همان چیزی است که لازم است، این همان کاری است که مردم به انجام آن ادامه خواهند داد. نافرمانی مدنی در طول تاریخ بشر برای اصلاح اشتباهات دولت استفاده شده است. پاکسازی جنگل های قدیمی به دلایل زیادی اشتباه است.

Save Old Growth می گوید که بیش از ۱۲۰ نفر از داوطلبانش تا کنون در جریان کمپین امسال خود دستگیر شده اند.

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر