Semiconductor Seoul “تجربه ای مانند خورشید و نور طبیعی” را در Boromat، جزیره Jeju ارائه می دهد.


انسان، کره جنوبی – (سیم تجاری) – Seoul Seoul Semiconductor Co., Ltd. (KOSDAQ 046890)، یک شرکت نیمه هادی نوری جهانی، یک “فضای تجربه نور طبیعی” را به نمایش می گذارد که در آن مصرف کنندگان می توانند “مانند خورشید و نور طبیعی” را به صورت زنده در باغ گیاه شناسی Boromawat در ججو تماشا کنند. جزیره. کره جنوبی را در روز درختکاری امتحان کنید.

Boromwat که در جزیره ججو واقع شده و سالانه ۳۵۰۰۰۰ گردشگر را به خود جذب می کند، یک باغ گیاه شناسی بزرگ سرپوشیده و روباز است که کشت “ارزش با هم” را دنبال می کند. Seoul Semiconductor بازاریابی مشارکتی را تحت مفهوم “نورپردازی که هم برای مردم و هم برای گیاهان مفید است” در فضای داخلی باغ رشد گیاه بوروموات تازه افتتاح شده انجام می دهد.

اخیراً، با تنوع متغیرهایی که در کشاورزی در فضای باز باید در نظر گرفته شود، مانند تغییرات آب و هوا و آلودگی محیط زیست، کشاورزی محلی به عنوان جایگزینی برای کشت محصولات در داخل خانه ظهور کرده است. در ایالات متحده و اروپا، با افزایش علاقه به فناوری مواد غذایی آینده، کشاورزی محلی و فناوری مزرعه هوشمند به سرعت در حال شکل گیری روندهای جدید هستند. به طور خاص، تقاضا برای چراغ های LED برای رشد گیاهان، عامل اصلی موثر بر محیط رشد محصولات، در حال افزایش است و مشاغل مرتبط با گیاهان در کره نیز در کانون توجه قرار دارند.

SunLike از Seoul Semiconductor یک فناوری نورپردازی خلاقانه است که در آن یک تراشه LED کوچک ساده نور طبیعی را بازتولید می کند. هنگام استفاده از SunLike برای نورپردازی داخلی، تقریباً مانند قرار گرفتن در معرض نور طبیعی در فضای باز است.

نور طبیعی برای زنده ماندن انسان و گیاهان ضروری است. نور خورشید مانند نصب شده در باغ گیاه شناسی بوروماواات، طیف بسیار مشابهی را با محدوده طول موج وسیعی از ۳۸۰ تا ۷۴۰ نانومتر (nm) نور خورشید جذب می کند. بنابراین حتی اگر گیاهان ۲۴ ساعته در داخل خانه رشد کنند، مواد مغذی و سرزندگی آنها می تواند به اندازه گیاهانی که در زیر نور آفتاب رشد می کنند دو برابر شود، اما طعم و کیفیت خود را از دست نمی دهند.

SunLike مزایای زیادی مانند جلوگیری از نزدیک بینی، بهبود خستگی چشم و توانایی یادگیری دارد. برای تبلیغ ویژگی‌های خود، Seoul Semiconductor آب میوه تازه «SunLike EYE» ساخته شده از جزایر ججو و یک رویداد هشتگ را از طریق SunLike اینستاگرام (www.instagram.com/sunlike.korea) ارائه می‌کند.

درباره Seoul Semiconductor

Seoul Semiconductor دومین تولید کننده بزرگ ال ای دی در جهان است که دارای رتبه ای است که بازار اسیر و بیش از ۱۰۰۰۰ پتنت را در بر نمی گیرد. سئول بر اساس طیف محصولات متمایز خود، طیف وسیعی از فناوری‌های نوآورانه و محصولات LED را برای روشنایی داخلی و خارجی، خودروها و محصولات فناوری اطلاعات مانند تلفن‌های همراه، مانیتورهای کامپیوتر و سایر برنامه‌ها و همچنین ناحیه UV ارائه می‌کند. . اولین محصولات تولید و تولید انبوه این شرکت در جهان به استاندارد صنعت ال ای دی تبدیل شده و با لامپ های LED محصور شده با WICOP بازار جهانی را رهبری می کند. LED ولتاژ بالا Akrich. LED با خروجی ۱۰ برابر یک LED معمولی، nPola. تکنولوژی LED تمیز UV پیشرفته، نقض؛ فناوری ساطع نور همه جهته، LED رشته ای. نور طبیعی خورشید، SunLike; و بیشتر. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به www.seoulsemicon.com/en مراجعه کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر