SimpleHealth شرکت مراقبت های پیشگیری از بارداری Emme را جمع آوری می کندSimpleHealth یک شرکت مراقبت از باروری دیجیتال Emme را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است.

هر دو شرکت از سلامت راه دور برای ارائه کنترل بارداری به مشتریان استفاده می کنند. Emme در ابتدا با یک راه اندازی شد کیس هوشمند و برنامه ردیابی کنترل تولد در آگوست ۲۰۲۰. این قاب دارای حسگرهایی است که برای کمک به مشتریان در ردیابی استفاده و ارائه یادآوری طراحی شده است. اپلیکیشن این شرکت به کاربران امکان می دهد علائم و چرخه ها را ردیابی کنند.

در ژوئن ۲۰۲۱، این شرکت با یک سرویس جدید نسخه-تحویل و پزشکی از راه دور به نام EmmeRx ظهور کرد که بر ارائه روش های پیشگیری از بارداری متمرکز بود.

به طور مشابه، پلت فرم SimpleHealth به کاربران امکان می دهد یک مشاوره آنلاین را تکمیل کنند، که سپس توسط پزشک بررسی می شود. در صورت لزوم، یک نسخه است به منزل مشتری ارسال می شود.

SimpleHealth خاطرنشان کرد که انتظار می رود این خرید به استارتاپ مستقر در نیویورک کمک کند تا خدمات پیشگیری از بارداری و تحویل بهداشت از راه دور را گسترش دهد. این خرید همچنین کیس هوشمند و اپلیکیشن Emme را با پیشنهادات فعلی SimpleHealth ادغام خواهد کرد.

Carrie SiuButt، مدیر عامل SimpleHealth، همچنین نشان داد که این خرید به شرکت کمک می کند تا تمرکز خود را به “چرخه زندگی باروری” گسترش دهد.

چرا مهم است

دسترسی به پیشگیری از بارداری یک موضوع داغ در دهه گذشته بوده است. قانون فدرال شرکت های بیمه را ملزم می کند که روش های پیشگیری از بارداری و مشاوره را برای همه زنان پوشش دهند.

با این حال، هنوز موانع زیادی برای مراقبت وجود دارد. بر اساس کالج آمریکایی زنان و زایمان، ۴۹ درصد از بارداری ها ناخواسته است. این سازمان گزارش می دهد که حاملگی های ناخواسته در ایالات متحده منجر به ۱۲.۵ میلیارد دلار هزینه دولت در سال ۲۰۰۸ شده است.

روند بزرگتر

امروزه تعدادی از شرکت ها از مدل های مراقبت مجازی برای ارائه مراقبت های پیشگیری از بارداری استفاده می کنند. Nurx یک شرکت مراقبت مجازی است که آزمایش‌های سلامت خانگی، کنترل بارداری و سایر نیازهای سلامت زنان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در طول سال گذشته، این شرکت توسعه یافته است خدمات مراقبت از قرص صبحگاهی و روزاسه. در ماه سپتامبر، این شرکت با غول فناوری آمازون در یک مهارت الکسا جدید همکاری کرد که هدف آن کمک به کاربران برای کنترل بارداری به موقع و ارائه آموزش های جنسی بود. این شرکت در حال حاضر ۱۱۳ میلیون دلار سرمایه گذاری خطرپذیر دارد. او اخیراً اعلام کرد قصد دارد با Thirty Madison متمرکز بر بیماری مزمن ادغام شود.

یکی دیگر از بازیکنان در فضای پیشگیری از بارداری است Pill Club، که در سال ۲۰۲۱ به مبلغ ۴۱.۹ میلیون دلار کمک مالی به دست آورد. مانند SimpleHealth و Nurx، بیماران می توانند یک نظرسنجی بهداشتی را تکمیل کنند و پیشگیری از بارداری را به خانه خود ارسال کنند.

در رکورد

آماندا فرنچ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت: ما سیستم کنترل تولد هوشمند Emme را ایجاد کردیم تا یک سیستم پشتیبانی دیجیتالی برای بیماران ارائه دهیم و به کاهش میزان مصرف قرص های از دست رفته کمک کنیم، که از نظر تاریخی سالانه حدود یک میلیون حاملگی برنامه ریزی نشده در ایالات متحده را تشکیل می دهد. اِمه

“SimpleHealth بدون شک به عنوان بهترین شرکت برای شراکت با آن برجسته می شود، زیرا ما به لطف تعهد بی نظیر آنها به دسترسی به مراقبت های بهداشتی، نوآوری و تعهد مشترک ما برای بهبود استاندارد مراقبت در سلامت باروری، پیشنهادات خود را افزایش می دهیم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر