Sino Group دستگاه های نظارت از راه دور Belun را به خانه های مراقبت از کووید در هنگ کنگ تحویل می دهدیکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک هنگ کنگ، Sino Group، از طریق بنیاد خیریه Ng Teng Fong، توزیع ۵۰۰ واحد از یک سیستم نظارت از راه دور توسط شرکت Belun Technology را برای خانه های مراقبت مسکونی که موارد خفیف COVID-19 را مدیریت می کنند، آغاز کرده است.

این گروه با شورای خدمات اجتماعی هنگ کنگ (HKCSS) و اداره رفاه اجتماعی برای ارائه سیستم نظارت از راه دور Belun از راه دور شریک شد. سهامدار عمده آن، خانواده Ng، سرمایه گذار اولیه سازنده تجهیزات پزشکی محلی است.

چکار میکند

Belun remoVital دارای حلقه Belun مجهز به هوش مصنوعی است که اشباع اکسیژن و ضربان نبض را از جمله موارد دیگر اندازه گیری می کند. همچنین از یک کاوشگر دمای بدن و یک هاب ارتباطی تشکیل شده است. هنگامی که پارامترهای بیمار از آستانه از پیش تعیین شده فراتر می روند، این سیستم هشدارهای بلادرنگ را ارائه می دهد.

چرا مهم است

دستگاه‌های Belun نظارت و پیگیری سالمندان مبتلا به کووید و افراد دارای معلولیت را که در خانه‌های مراقبت مسکونی زندگی می‌کنند را تسهیل می‌کند. طبق بیانیه مطبوعاتی، توزیع آن تا اواسط اسفند ماه به پایان می رسد.

داریل نگ، مدیر بنیاد خیریه نگ تنگ فونگ، گفت: “با نظارت از راه دور کارآمد، مراقبان می توانند به موقع از ساکنان حمایت کنند. هر حمایتی در مبارزه با کووید-۱۹ به عنوان یک جامعه مهم است.”

برنارد چان، رئیس HKCSS نیز اظهار داشت: «سیستم نظارت از راه دور سلامت به خانه‌های مراقبت کمک می‌کند تا وضعیت سلامتی بیماران را بررسی کنند، و آنها را قادر می‌سازد تا در صورت لزوم از بیماران حمایت کنند و از سلامت ساکنان بهتر محافظت کند.

زمینه بزرگتر

دولت شهر هنگ‌کنگ گفت: در حال حاضر «وضعیت اپیدمی بسیار وخیم» را تجربه می‌کند، زیرا موارد ابتلا به کووید از صدها به هزاران نفر در دو ماه اول سال به دلیل نوع بسیار قابل انتقال Omicron افزایش یافته است. تخت‌های بیمارستانی اکنون ۹۰ درصد اشغال شده است در حالی که امکانات ایزوله تقریباً پر است.

امروز، مقامات هنگ کنگ از اختیارات اضطراری برای اجازه ورود کارکنان بهداشتی از سرزمین اصلی چین برای کمک به شهر در مبارزه با شیوع فعلی استفاده کردند. در حالی که بیشتر جمعیت آن در برابر COVID-19 واکسینه شده اند – حدود ۷۶٪ به طور کامل تلقیح شده اند – این میزان در میان سالمندان کم است و تنها ۴۵٪ از ساکنان ۷۰ سال و بالاتر دوزهای کامل را دریافت می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر