Skylights برای انتشار جدید قبل از اولین آلبوم آماده می شود – اسپید خبر


یک گروه یورک در حال آماده شدن برای انتشار آهنگ جدیدی در این هفته هستند – قبل از انتشار اولین آلبوم خود.

Skylights “Driving Me Away” را به عنوان یک تک آهنگ دیجیتال در روز جمعه (۶ مه) منتشر خواهد کرد. این تک آهنگ پایانی از آلبوم گروه “What You Are” است و جولیا ویولینیستا، یک نوازنده ویولن مستقل بریتانیایی، که اولین حضور زنده خود را در اوایل آوریل در محل اقامت فروخته شده گروه در چمن خانگی آنها در Acomb انجام داد، حضور دارد.

این آهنگ رابطه‌ای آشفته را توصیف می‌کند و جنبه نرم‌تر و متفکرانه‌تری را در خروجی Skylights به نمایش می‌گذارد، برخلاف آهنگ‌های راک اند رول بیرونی و بیرونی «Outlaw» و «Enemies».

Turnbull Smith، گیتاریست گروه، گفت: “این چیزها به طرفداران بستگی دارد، اما من واقعاً فکر می کنم که این بهترین آهنگ ما است.

“ما احساس غرور و خوش شانسی می کنیم که اکنون اولین آلبوم خود را منتشر می کنیم، این اوج سال ها کار است، اما برای مدتی گروه را رها کردیم و فقط به طور تصادفی اصلاح شدیم. چه اتفاقی افتاده است که شگفت انگیز است، چنین واکنش پرشور طرفداران، یک هیاهوی واقعی وجود دارد.”

نزدیک به فروش بزرگترین نمایش زنده خود تا به امروز، آکادمی O2 با ظرفیت ۲۳۰۰ نفر، Skylights همچنین از The Enemy در Bridlington Spa در سپتامبر پشتیبانی می کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر