Skyrim Mod بیش از ۱۰۰ افکت آب و هوا اضافه می کند، بازی RPG را احیا می کند – سپتامبر Mag


حتی پس از گذشت بیش از یک دهه، بهترین حالت‌های Skyrim می‌توانند جلوه‌های بصری و آب‌وهوا را در RPG Bethesda اصلاح کنند. از بافت‌های پیشرفته گرفته تا پشتیبانی از DLSS، فرصت‌ها همچنان به بازی دنیای باز قدیمی شما درخششی که شایسته آن است می‌دهند و یک مد کاملاً جدید برای رفع آب و هوا – ترکیب چندین عنصر دیگر و افزودن ویژگی‌های خاص خود – این کار را انجام می‌دهد. .

این مد عظیم هواشناسی Skyrim Patrician ENB که توسط marmotte مونتاژ شده است، یک پیش درآمد فانتزی برای سرزمین تامریل است. مد Skyrim که بر روی پس‌زمینه عناوین دیگر ساخته شده است، بیش از ۱۰۰ «محیط بیرونی و داخلی منحصربه‌فرد را اضافه می‌کند که منجر به تصاویری نفس‌گیر می‌شود که مطمئناً لذت می‌برند».

شخصیت‌ها، ماموریت‌ها و مکان‌های منحصربه‌فرد نیز تحت‌تاثیر آب و هوای Skyrim قرار می‌گیرند که هدف آن متفاوت و رنگارنگ کردن هر روز سفر شماست. می‌توانید از طریق مود در ویدیوی YouTube زیر از Maxx’d ایده‌ای در مورد اینکه دنیای Skyrim چگونه خواهد بود، دریافت کنید.

تصویر کوچک YouTube

با این حال، Patrician ENB چندین حالت دیگر را نیز ادغام می‌کند که برای کار کردن باید آنها را دانلود کنید، که با هم ترکیب می‌شوند تا یک تجربه واقعاً جدید ایجاد کنند. آب و هوای جدید، روشنایی، آب، اخگر، شبکه های آسمان، مه کوهستانی، رعد و برق طوفان، مه، و چمن وجود دارد. از نظر بصری، این مد ترکیب و بهبود دیگران را برای ایجاد تجربه نهایی Skyrim ایجاد می کند.

همانطور که Marmot اشاره کرد، این مد برای Skyrim نیاز به تعهد جدی برای شروع دارد. هیچ چیز خیلی پیچیده ای در سطح وجود ندارد، اما در بالای Patrician ENB مودهای زیادی مورد نیاز است و توصیه می شود چند مورد را نصب کنید.

با این حال، این همان چیزی است که این مد برای این کار است، زیرا هدف آن متحد کردن دسته ای از مدهای دیگر در یک پروژه غول پیکر ENB (زیبایی طبیعی پیشرفته) است تا Vanilla Skyrim را به چیزی مدرن تبدیل کند. می دانم که گفتن “برای اینکه Skyrim احساس مدرن کند” احساس عجیبی دارد، اما بیش از یک دهه از عمر آن می گذرد، بنابراین مطمئناً در این مرحله از آن استقبال می شود، حتی اگر RPG Bethesda به آن نیاز نداشته باشد.

به هر حال، Skyrim بعد از این همه مدت هنوز اینجاست و من به هر حال مالک آن نیستم. به قدری که بالاخره توانستیم بفهمیم Skyrim در زندگی واقعی چگونه خواهد بود و در کمال تعجب، این مکان وحشتناکی برای زندگی است. توسعه‌دهنده سابق Skyrim همچنین در حال ساخت یک شبیه‌ساز شکار وحشت با نقشه‌ای پنج برابر RPG است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر