St. رای دهندگان شهرستان لوئیس سام پیج را از دستیابی به مشاغل جانبی منع می کنند – وست ساز


St. شهرستان لوئیس، میزوری رای دهندگان شهرستان سنت لوئیس طبق سنت صحبت کردند. سام پیج، مدیر عامل کانتی لوئیس، پیام را دریافت کرد، اگرچه از گفتن این کلمات در ملاء عام اجتناب کرد.

به نظر می رسد که او یک روز پس از اینکه رأی دهندگان به روز رسانی قانون ممنوعیت منطقه را تأیید کردند، شغل پاره وقت خود را به عنوان متخصص بیهوشی ترک کرد.

پیج اولین سخنرانی خود را در کانت صبح چهارشنبه ایراد کرد. وی در سخنانی که نزدیک به ۳۰ دقیقه به طول انجامید به نتیجه مهم انتخابات حدود ۱۲ ساعت پیش اشاره ای نکرد.

پیج به هوادارانش گفت: «می توانم گزارش دهم که وضعیت شهر ما قوی است.» و فقط او را به UMSL دعوت کرد.

او بلافاصله بعد از سخنرانی و به دور از خبرنگاران رفت. سخنگوی او گفت که او با خانواده اش وقت می گذراند.

بیش از ۶۱ درصد از St. رای دهندگان شهرستان لوئیس از Prop B حمایت کردند و مشاغل پاره وقت را در سنت لوئیس ممنوع کردند. مدیر کانتی لوئیس و حقوق او ۱۴۰۰۰۰ دلار است. کمتر از ۴۰ درصد به مجوز کار پاره وقت برای مدیران شهری رای دادند.

پیج در یک نبرد دادگاه با St. اعضای شورای شهر لوئیس سوابق شغلی خود را به عنوان متخصص بیهوشی پاره وقت با همکاران خود در بیهوشی غربی در بیمارستان مرسی به اشتراک می گذارند.

بند «ب» به ممنوعیت استخدام ثانویه مدیران شهری در منشور شهری زبان ویژه ای می افزاید و می گوید که مدیرعامل شهر در مدت تصدی خود «شغل دیگری ندارد» و این تخلف «باید باعث استعفای مدیرعامل شهر شود».

هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها از پیج خواستند هوای فضاهای عمومی را در طی سخنرانی‌اش در تحریم پاک کند. پیج از بسته شدن گسترده رستوران‌ها و سفارش‌های ماسک در طول همه‌گیری کووید-۱۹ حمایت کرده و در عین حال دو شغل را ادامه داده است.

تیم فیچ، یکی از اعضای شورای منطقه ای جمهوری خواه، می گوید: «وقتی مردم شغل خود را از دست می دهند، رستوران هایشان بسته می شود و همه ورزش ها بسته می شود، او به بیمارستان مرسی می رود و در بیمارستان کار می کند.

ریتا هاردیس، یکی از دموکرات‌ها، عضو شورای شهر، گفت: “من فکر می‌کنم شهروندان آن سنت را داشتند. این بسیار واضح بود.” “

او باید آن را به عنوان یک زنگ بیدارباش در نظر بگیرد تا شروع به گوش دادن به رای دهندگان و انجام کاری که آنها می خواهند انجام دهد. او در حال حاضر هیچ کدام از آنها را انجام نمی دهد. جین داکر، یکی از دموکرات‌ها که در ماه اوت آینده در رقابت با پیج شرکت خواهد کرد، گفت: «من فکر می‌کنم این دلیل دعوا در شهر است. دیشب به تماس آنها پاسخ نداد. این یک سوال “بله یا نه” است، صفحه اجرایی شهر: آیا می خواهید شغل خود را ترک کنید، بله یا خیر؟

من فکر می کنم باید برای رسانه ها و اهالی سنت پتروشیمی بیانیه ای بدهد. لوئیس کانتی گفت: “مارک هاردر، یکی از اعضای شورای منطقه ای جمهوری خواه.” او به طور تمام وقت مدیرعامل شهر خواهد بود یا باید بیانیه ای بدهد که تمام وقت متخصص بیهوشی در بیمارستان مرسی خواهد بود. این بیانیه باید به زودی در اینجا صادر شود.”

حدود یک ساعت پس از این سخنرانی، سخنگوی وی بیانیه ای صادر کرد و گفت که “دکتر پیج به منشور اصلاح شده توسط رای دهندگان در روز سه شنبه پایبند خواهد بود.”

بیمارستان مرسی هنوز پیج را به عنوان کارمند فهرست می کند، اما بنا بر گزارش ها از این موقعیت نیمه وقت استعفا داده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر