St. پزشک لوئیس متهم به تجاوز جنسی به نوجوان کارولینای جنوبی شد – وست ساز


شهرستان چارلستون، SC (WCBD) – مقامات می گویند یک پزشک و معلم جایگزین سابق در منطقه چارلستون، کارولینای جنوبی در ارتباط با یک تجاوز جنسی در سال ۲۰۱۸ به یک نوجوان دستگیر شده است.

به گفته اندرو کنپ، سخنگوی کلانتر شهرستان چارلستون، رابرت دیوین ویلیامز روز چهارشنبه توسط سرویس مارشال های ایالات متحده در شهرستان جفرسون، آلاباما دستگیر شد.

کارآگاهان شهرستان چارلستون در ۴ آوریل ۲۰۲۲، پس از گزارش قربانی تجاوز جنسی که در می ۲۰۱۸ اتفاق افتاد، تحقیقاتی را آغاز کردند.

کنپ گفت: «در سال ۲۰۱۸، ویلیامز به قربانی، پسری ۱۴ ساله، آموزش می داد، پس از ملاقات آنها در حالی که ویلیامز در دبیرستان این نوجوان تدریس می کرد. “قربانی که اکنون ۱۸ سال دارد، به نمایندگان گفت که پس از تماشای فیلمی با هم در یک تئاتر توسط ویلیامز مورد تعرض قرار گرفت.”

طبق یک سوگندنامه، پس از فیلم، ویلیامز ظاهراً به مکان نامعلومی در وست اشلی رفت و در آنجا ماشین را خاموش کرد و شروع به نشان دادن “روش های مختلف برای بررسی نبض” به نوجوان کرد.

همچنین ادعا می‌کند که ویلیامز سپس دستانش را در شلوار نوجوان فرو برده و درگیر فعالیت جنسی ناخواسته شده است.

کارآگاهان می گویند ویلیامز از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ به عنوان معلم جایگزین در مدارس مختلف ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در سراسر شهرستان چارلستون و شهرستان برکلی خدمت کرده است.

کنپ گفت: «در آن زمان او دانشجوی پزشکی در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی بود. او همچنین به عنوان رزیدنت اطفال در بیمارستانی در سن پترزبورگ کار می کرد. لوئیس، مو.

ویلیامز به رفتار جنسی جنایتکارانه درجه دوم در سنین ۱۱ تا ۱۴ سال متهم شده است. او در انتظار استرداد به شهرستان چارلستون است.

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد ویلیامز دارد که می‌تواند مربوط به تحقیقات باشد، خواسته می‌شود که با کلانتر شهرستان چارلستون به شماره ۸۴۳-۷۴۳-۷۲۰۰ تماس بگیرد و بخواهد به یک کارآگاه متصل شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر