Story Health برای گسترش قلب و عروق ۲۲.۶ میلیون دلار امتیاز کسب می کندشرکت مراقبت های تخصصی مجازی Story Health یک دور سرمایه گذاری ۲۲.۶ میلیون دلاری سری A را با تمرکز بر گسترش دامنه خود به فضای قلب و عروق اعلام کرد. Northpond Ventures و B Capital Group با مشارکت LRVHealth و سرمایه گذاران موجود Define Ventures و General Catalyst دور را رهبری کردند.

این تزریق جدید پول نقد تنها یک سال پس از راه اندازی این شرکت با یک دور بودجه بذر ۴ میلیون دلاری.

چکار میکند

توسط Verily Vets تاسیس شد تام استانیس و نیکیل روی، و همچنین متخصص قلب، دکتر. Ashul Govil، این شرکت سیستمی را ایجاد کرد که از سلامت راه دور، هوش مصنوعی و دستگاه های متصل برای درمان بیماران در خانه استفاده می کند. استارت آپ مستقر در سن خوزه در کالیفرنیا در حال حاضر با سیستم های بهداشتی برای مدیریت مراقبت از بیماران مبتلا به نارسایی قلبی خود کار می کند.

بیمارانی که در Story Health ثبت نام کرده‌اند، دارو و سایر یادآوری‌های مراقبتی دریافت می‌کنند. این خدمات همچنین شامل مربیان بهداشتی می شود که می توانند به بیماران در دسترسی به مراقبت و داروهای خود کمک کنند. پزشکان می‌توانند به داده‌های بیمار دسترسی داشته باشند و از توصیه‌های شخصی‌شده بر اساس الگوهای تجویز تاریخی پزشک استفاده کنند. این سیستم می تواند با استفاده از SMART در فناوری FHIR در یک سیستم EHR ادغام شود.

این برای چه است

این شرکت در حال حاضر خدماتی برای بیماران نارسایی قلبی دارد و به دنبال گسترش در سایر زمینه های قلب و عروق است.

شرایطی مانند بیماری قلبی که به مراقبت های تخصصی نیاز دارد بسیار پیچیده، ناتوان کننده و پرهزینه است، با این حال سیستم بهداشتی ما پزشکان کافی برای رسیدگی به تقاضای بیمار را ندارد. کارن پیج، شریک عمومی B Capital Group در بیانیه ای گفت: به همین دلیل مراقبت های تخصصی مرز بعدی برای سلامت دیجیتال است.

پلتفرم‌های دیجیتالی مانند Story Health مقیاس‌های سلامت تخصصی را ارائه می‌دهند و به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور مداوم پیشرفت بیماران خود را نظارت کنند، تنظیمات سریع‌تری را در رژیم‌های درمانی انجام دهند و در نهایت زندگی خود بیماران را بهبود بخشند.

عکس فوری از بازار

Story Health تنها شرکتی نیست که در فضای مجازی قلب و عروق کار می کند. Heartbeat Health که مراقبت مجازی قلبی را ارائه می‌کند، در سری B 20 میلیون دلار به دست آورد. در سال ۲۰۲۰، Ultromics، سازنده ابزار پشتیبانی تصمیم‌گیری قلبی با پشتیبانی هوش مصنوعی، ۱۰ میلیون دلار به دست آورد.

Eko Health یک استارت‌آپ سلامت دیجیتال است که گوشی‌های دیجیتالی مجهز به ECG را با الگوریتم‌های نظارت و تجزیه و تحلیل ترکیب می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۲۰ ۶۵ میلیون دلار فروخت.

در رکورد

تام استانیس، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Story Health در بیانیه ای گفت: «ساخت یک راه حل مراقبت تخصصی مجازی جامع و بسیار جذاب برای ارائه دهندگان قبلاً یک دستاورد بزرگ بود، اما رسیدگی به این موانع اجتماعی برای مراقبت از بیماران نیز بسیار مهم بود.

«جمعیت‌های آسیب‌پذیر مانند افرادی که در Medicaid و Medicare استفاده می‌کنند، به طور مداوم در مقایسه با سایر گروه‌ها وضعیت سلامت ضعیف‌تری دارند، اما در عین حال همان افرادی هستند که با بیشترین چالش‌ها برای دسترسی به مراقبت مواجه هستند. همانطور که سیستم های بهداشتی بیشتری به دنبال ترکیب حمایت از عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت هستند، ما می خواهیم در مراقبت های تخصصی شریک آنها باشیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر