SWORD، Calibrate، NowRx همگی مدیران مالی جدید و سایر استخدام‌های سلامت دیجیتال را اضافه می‌کنندشرکت دیجیتال MSK شمشیر سلامتی مورد استفاده قرار گرفت والنتینا لونگو به عنوان مدیر مالی بعدی آن خدمت کند.

این چند ماه پس از اعلام این شرکت صورت می گیرد سرمایه ۱۶۳ میلیون دلاری سری D که ارزش کل آن را به ۲ میلیارد دلار می رساند.

لونگو از گروه مؤسسات مالی در سربئوس به SWORD می آید، جایی که او به عنوان مدیر عامل در آنجا خدمت می کرد. تجربه او همچنین شامل زمان به عنوان مدیر مالی در تجارت Partner Card در JP Morgan Chase است.

“ماموریت SWORD عمیقاً با تجربه شخصی من و اینکه چقدر برای یک خانواده مهم است که به مراقبت های بهداشتی فیزیکی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشد، طنین انداز شد. من از پیوستن به این شرکت نوآور در کلاس جهانی که بخش بهداشت را در سطح جهانی مختل می کند، هیجان زده هستم. من مشتاقانه منتظر همکاری با ویرجیلیو و سایر اعضای سازمان هستم. لونگو گفت.


استارتاپ سلامت متابولیک کالیبره کردن تعداد زیادی از استخدام های جدید را اعلام کرد. دیو فیلدینگ، رئیس سابق امور مالی در Verily Health، به عنوان مدیر ارشد مالی خواهد پیوست.

شرکت استخدام کرد اسکات هوکن به عنوان مدیر ارشد تجاری بعدی آن. هوکن قبلا به عنوان مدیر ارشد مالی در Rightway و معاون شراکت استراتژیک در Livongo خدمت می کرد.

کالیبره، کیم استفن را مشاور عمومی جدید خود معرفی کرد. او از ویرجین پالس می آید، جایی که به عنوان مشاور عمومی و رئیس مردم خدمت می کرد.

ایزابل کنیون، مدیرعامل و موسس Calibrate در بیانیه‌ای گفت: «هیچ لحظه هیجان‌انگیزتر از این در Calibrate وجود نداشته است و من خوشحالم که این استعداد ستاره‌ای را در چنین لحظه مهمی برای تجارت به ارمغان می‌آورم.

اسکات بر رشد برخی از عزیزان سلامت دیجیتال، از جمله لیوونگو نظارت داشته است، و دیو برندهای مهم مراقبت های بهداشتی با رشد بالا را به سمت تامین مالی سلامت هدایت کرده است، و کیم به عنوان یک مغز متفکر قانونی، به سادگی بهترین در تجارت است. این افراد جدید و با استعداد، با هم، چندین دهه تخصص را به ما می‌آورند که به ما کمک می‌کند تا به سرعت Calibrate را رشد دهیم و مأموریت خود را برای تغییر نحوه برخورد جهان با وزن انجام دهیم.»

این استخدام‌های جدید کمتر از یک سال پس از معرفی شرکت کاهش وزن مجازی صورت می‌گیرد ۱۰۰ میلیون دلار بودجه سری B.


RecoveryOneشرکت مجازی MSK اعلام کرد داستین آرمیتاژ و مت سروی به عنوان رهبران فروش به تیم ملحق خواهند شد.

آرمیتاژ با تعدادی از شرکت های سلامت دیجیتال از جمله Sapphire Digital، Welltok و Ovia Health کار کرده است. سروی پس از کار در شرکت متمرکز بر دیابت DayTwo به تیم ملحق می شود.

برایان هریگان، EVP، فروش کارفرما و موفقیت مشتری در Recovery، “با افزایش شدید تقاضا برای راه حل های مجازی MSK، ما همچنان به گسترش تیم خود ادامه می دهیم تا افراد بیشتری را با دسترسی به راه حلی با هزینه کمتر و دارای اعتبار بالینی توانمند کنیم.”یکی، در بیانیه ای گفت.

«افزودن استعدادهای فروش مستمر، تلاش‌های ما را برای اطمینان از دسترسی کارمندان به راه‌حل RecoveryOne از طریق کارفرمایانشان افزایش می‌دهد، در نتیجه توانایی بهبودی از درد را به‌طور مقرون‌به‌صرفه و بر اساس برنامه زمانی‌شان فراهم می‌کند. به نوبه خود، امیدواریم شاهد کاهش غیبت و افزایش بهبودی باشیم.»

در سپتامبر این شرکت اعلام کرد دور سرمایه گذاری ۳۳ میلیون دلاری سری C.


نیم سال بعد از داروخانه آنلاین NowRx دور سرمایه گذاری ۷۳ میلیون دلاری سری C را بسته، شرکت در حال گرفتن یک مدیر مالی جدید است. استارت‌آپ Mountain View در کالیفرنیا نامگذاری شد مارک مارلو مدیر مالی بعدی آن مارلو قبلاً به عنوان شریک مدیریتی در Omphalos Venture Partners و به عنوان CFO و بنیانگذار Virtual Radiologic Corp فعالیت می کرد.

مارک مارلو در بیانیه‌ای گفت: «شرکت به سرعت در حال رشد است و هم دامنه جغرافیایی و هم خدماتی را که ارائه می‌کند گسترش می‌دهد. “و توانسته است این کار را انجام دهد در حالی که هنوز نظرات پنج ستاره را از مشتریان دریافت می کند. NowRx با تمرکز بر بهبود همکاری بین سه طرف: پزشک، داروساز و بیمار، در مقابل رقابت قرار دارد. بازیکنان قدیمی فقط مدل کسب و کار یا فناوری لازم برای رسیدن به عقب را ندارند. من برای پیوستن به تیم و کمک به تسریع پیشرفت آن هیجان‌زده هستم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر