Teladoc Health برنامه مدیریت مراقبت های مزمن را راه اندازی می کندغول مراقبت مجازی Teladoc Health با راه‌اندازی برنامه خودش، مراقبت کامل مزمن، به مدیریت شرایط مزمن می‌پردازد.

بر اساس پیشنهاد جدید، برای بیماران مبتلا به دیابت، پیش دیابت و فشار خون دستگاه های متصل مانند گلوکومتر و کاف فشار خون ارائه می شود. آنها همچنین با مربیان سلامت شخصی همراه هستند. آنها همچنین می توانند برای نگرانی های مربوط به سلامت روان با درمانگران کار کنند و در صورت نیاز از پزشکان مراقبت کنند.

Teladoc گفت که این برنامه از طریق برنامه های بهداشتی یا کارفرمایان در دسترس اعضا خواهد بود و شرکت مراقبت مجازی با مشتریان برای یافتن کاربران واجد شرایط کار خواهد کرد.

چرا مهم است

شرایط مزمن مانند دیابت، بیماری قلبی و سرطان طبق CDC، در ایالات متحده رایج هستند و اکثریت قریب به اتفاق هزینه های مراقبت های بهداشتی را هدایت می کنند.

بیماران مبتلا به بیماری های مزمن نیز هستند احتمال ابتلا به بیماری های روانی مانند افسردگی بیشتر است.

Donna Boyer، مدیر ارشد محصول Teladoc در بیانیه ای گفت: “تجربه مراقبت ارائه شده توسط Chronic Care Complete به طور مشخص برای کمک و راهنمایی اعضا در هر مرحله از سفر مراقبت های بهداشتی آنها طراحی شده است.”

به عنوان مثال، عضوی را که به تازگی دیابت تشخیص داده شده است، در نظر بگیرید. آنها نه تنها به نظارت و مربیگری تکیه می کنند، زیرا یاد می گیرند با تشخیص جدید خود زندگی کنند، بلکه از حمایت پزشک برای تعیین داروها و تنظیمات مناسب و همچنین حمایت از سلامت روان برخوردار خواهند شد. برای مقابله با یک تشخیص بالقوه تغییر دهنده زندگی.”

روند بزرگتر

Teladoc گفت که آخرین برنامه، در کنار ارائه بهداشت روانی آن است myStrength Complete و ابزار مراقبت اولیه آن Primary360، با ادغام این شرکت در سال ۲۰۲۰ با شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Livongo تسریع شد.

سال گذشته شرکت با Trustmark Health Benefits همکاری کرد تا اولین طرح سلامتی مجازی را ارائه کند که در حدود Primary360 ساخته شده است.

بسیاری از شرکت‌های سلامت دیجیتال، مراقبت مجازی و نظارت از راه دور ابزارهای خود را برای مدیریت بهتر بیماری‌های مزمن به کار گرفته‌اند. در ماه ژانویه، یکی دیگر از بازیکنان حوزه سلامت از راه دور، MDLIVE، اعلام کرد که چنین است راه اندازی یک برنامه پایش سلامت با تمرکز بر مراقبت از شرایط مزمن.

Biofourmis، یک شرکت مراقبت مجازی و نظارت از راه دور مجهز به هوش مصنوعی، اخیراً یک برنامه مراقبت ویژه که در حال حاضر بر نارسایی قلبی، دیابت، فشار خون بالا، فیبریلاسیون دهلیزی و مدیریت چربی متمرکز است، نشان داده است.

در ماه دسامبر، Cadence، استارت‌آپ دیگری که از راه دور بیماران مبتلا به بیماری‌هایی مانند COPD، فشار خون بالا، نارسایی قلبی و دیابت نوع ۲ را کنترل می‌کند. اعلام کرد ۱۰۰ میلیون دلار از منابع مالی سری B جمع آوری کرده است و ارزش آن را به بیش از ۱ میلیارد دلار رسانده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر