Truepill سید ویسواناتان را به عنوان مدیر عامل بعدی و سایر استخدام کنندگان سلامت دیجیتال انتخاب می کندTruepil ضربه زده است سید ویسواناتان به عنوان مدیر عامل بعدی آن این خبر پس از آن منتشر شد که داروخانه دیجیتال اعلام کرد قرارداد تامین مالی ۱۴۲ میلیون دلاری در ماه اکتبر.

ویسواناتان که یکی از بنیانگذاران این شرکت است، Truepill را در سال ۲۰۱۶ راه اندازی کرد. از آن زمان او به عنوان رئیس شرکت خدمت کرد. در این سمت جدید، او عملیات روزمره را انجام خواهد داد. او به عنوان یکی از بنیانگذاران همکار عمر افریدی، که به عنوان عضوی از هیئت مدیره در شرکت ادامه خواهد داد، مسئولیت را بر عهده می گیرد.

قبلا ویسواناتان در برنامه توسعه رهبری عملیات جهانی جانسون و جانسون خدمت کرد و CardMunch را تأسیس کرد.

ویسواناتان در بیانیه ای گفت: “از همان ابتدا، چشم انداز ما ایجاد جهانی بوده است که در آن مراقبت های بهداشتی در دسترس و راحت برای همه باشد.” من مفتخرم که به تعمیق کار Truepill ادامه دهم و با سازمان‌های پیشرو در صنعت همکاری کنم تا راه‌حل‌هایی ایجاد کنیم که سطح انتظارات مصرف‌کننده را بالا ببرد و همه را برای دسترسی به مراقبت‌هایی که شایسته آن هستند توانمند کند.


دکتر. جی بات به عنوان مدیر اجرایی سازمان منصوب شد مرکز Deloitte برای راه حل های بهداشتی و Deloitte Health Equity. بات از انجمن بیمارستان های آمریکا می آید، جایی که او به عنوان معاون ارشد و مدیر ارشد پزشکی در آنجا خدمت می کرد.

پیش از این بات در دانشکده پزشکی شمال غربی بود و به عنوان افسر ارشد بهداشت در انجمن بهداشت و بیمارستان ایلینوی خدمت می کرد.

“وقتی بزرگ شدم، در ردیف اول چالش هایی که بسیاری از مردم در جوامع محروم با آن روبرو هستند، داشتم، و این تجربیات اولیه زندگی من را متقاعد کرد که نه فقط پزشک شوم، بلکه تبدیل به فردی شوم که بتواند با چالش درمان جمعیت های مختلف روبرو شود. بات در بیانیه ای گفت: خدمت به محله های محروم و کمک به جوامع و سازمان ها برای تغییر آینده خود.

“من برای پیوستن به سازمانی با میراث قوی از پیشرفت، اجرا و تاثیر، و سازمانی با ماموریتی که ارزش ها و آرزوهای من برای تغییر سلامت جوامعمان و انجام آن در مقیاس را منعکس می کند، هیجان زده هستم.”


شرکت هوش مصنوعی فرانسوی اوکین تحت عنوان دکتر. واسیلی سوملیس به عنوان افسر ارشد پزشکی بعدی آن و اریک دوراند به عنوان SVP علم داده آن. سوملیس استاد دانشگاه پاریس، هماهنگ کننده ImmunAID و پزشک متخصص است.

دوراند پس از خدمت به عنوان مدیر علوم داده در Novartis به Owkin می آید. وظایف جدید او شامل نظارت بر فعالیت های علم داده در این شرکت خواهد بود.

دوراند در بیانیه‌ای گفت: «در اوایل کیفیت و ماهیت کار اوکین شگفت‌زده شدم.» همراه با داده‌های باورنکردنی که شرکت از طریق پلتفرم فدرال خود ایجاد می‌کند، معتقدم اوکین به‌طور منحصربه‌فردی در موقعیتی منحصربه‌فرد قرار دارد تا تأثیری ماندگار داشته باشد. روی بیماران

“کمک به ارائه بهترین تجزیه و تحلیل برای تاثیرگذاری بر کشف دارو هدف من برای سال‌ها بوده است، و تصور مکانی بهتر از Owkin برای پیشبرد این ماموریت برای من سخت است. من نمی‌توانم منتظر شروع کار باشم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر