viev پیش نویس توافقنامه جدیدی را با Mosca آماده کرده است که متفاوت از توافقنامه استانبول – Texarkur است


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهند و (یا) یک شخص حقوقی روسی که وظایف یک نماینده خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

اوکراین او را به عنوان یک پیشرفت جدید از توافق دیگر با روسیه می‌بیند که انحراف از توافق است. این را سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد.

O ego Slovam، در سند استانبول “در پیش نویس دیروز، این بیانیه واضح وجود ندارد. Esto nee فرمول بندی مبهمی در مورد “کنترل اثر سموم” در ۲۳ Fr. »

لاوروف همچنین گفت در پروژه جدید، موضع کیف در مورد انجام تجارت نظامی در اوکراین تغییر کرده است. در سند پدربزرگ تصریح شده بود که هرگونه “دانشکری” نظامی با شرکت تیم های خارجی فقط باید انجام شود.

و در پیش نویس معاهده ای که دیروز دریافت شد، آن ماده روشن جایگزین شد. .

و وزیر تأیید کرد، “که” با وجود نگرانی، به او می گوید.

این ناهماهنگی مزمن شده است. حنا اهداف واقعی کی یف و رگه های آن را در به تاخیر انداختن و حتی مختل کردن مذاکرات از طریق عقب نشینی متمایز می کند. ما در این تجسم این واقعیت را می بینیم که رژیم کیف تحت کنترل واشنگتن و متحدانش است. زلنسکی این مبارزه را تداوم بخشید.

وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه

همچنین بخوانید

  • پرینا ۱۵ سوال در مورد وضعیت کریمه پیشنهاد کرد. روسیه تصمیم می گیرد تا فعالیت نظامی ساردین ها را در چند جبهه متوقف کند نتایج نهایی مذاکرات استامبول

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر