VillageMD شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Healthy Interactions را خریداری می کندVillageMD، یک ارائه دهنده مراقبت مبتنی بر ارزش با پشتوانه فناوری، برنامه های خود را برای خرید شرکت مدیریت مراقبت مزمن Healthy Interactions اعلام کرد.

تعاملات سالم هر دو مدل مراقبت حضوری و مجازی را به همراه خواهد داشت. خدمات آن شامل جلسات گروهی کوچک و یک پلت فرم تعامل دیجیتال با هدف حمایت از بیماران قبل و بعد از جلسه است. پلتفرم مجازی به بیماران اجازه می دهد تا اهداف خود را دنبال کنند و از منابع آموزشی استفاده کنند و با مربیان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنند.

این خبر تنها چند ماه پس از آن منتشر می شود Walgreens Health از سرمایه گذاری ۵.۲ میلیارد دلاری اضافی در VillageMD خبر داد و سهم خود را در این شرکت به ۶۳ درصد رساند. به عنوان بخشی از خرید اخیر، برنامه های Healthy Interaction تا پایان سال ۲۰۲۲ از Village Medical و Village Medical در Walgreens در دسترس خواهد بود.

این اولین باری نیست که VillageMD و Healthy Interactions با هم همکاری می کنند. این زوج آزمایشی را در تگزاس بر روی بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲ ایجاد کردند.

چرا مهم است

M&A یک گزینه خروجی محبوب برای شرکت های سلامت دیجیتال است. در واقع، با توجه به گزارش وضعیت سلامت دیجیتال CB Insights در سال ۲۰۲۱، ادغام ها و ادغام ها از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ ۴۴ درصد افزایش یافته است. این گزارش تصریح می کند که در سال ۲۰۲۱ در مجموع ۵۷۴ معامله از این قبیل انجام شده است.

این فضا شاهد چندین معامله بزرگ M&A بود که تا سال ۲۰۲۲ ادامه یافت. در ژانویه، شرکت چت بات Babylon Higi را خریداری کرد، در فوریه Signify Health Caravan را به قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد، Doximity Amion را با بیش از ۵۰ میلیون دلار خریداری کرد و Nurx با Thirty Madison ادغام شد.

روند بزرگتر

در حالی که VillageMD سابقه طولانی با Walgreens دارد، این شرکت گفته است که قصد دارد نهاد خود باقی بماند. پس از بزرگترین سرمایه گذاری Walgreen در پاییز گذشته در این شرکت، این شرکت مستقر در شیکاگو اعلام کرد که قصد دارد در سال ۲۰۲۲ یک IPO انجام دهد.

VillageMD تنها شرکتی نیست که به دنبال استفاده از رویکرد ترکیبی برای مراقبت است. وان مدیکال، یک شرکت مراقبت های اولیه مبتنی بر عضویت، در اوایل سال ۲۰۲۰ عمومی شد. از آن زمان تاکنون، این شرکت آغاز شده است خرید Iora Health متمرکز بر مدیکر را به مبلغ ۱.۴ میلیارد دلار نهایی کرد و یک پیشنهاد مراقبت مزمن جدید به نام Impact by One Medical را اعلام کرد.

در رکورد

دکتر “تعامل های سالم” بر خلاف هر برنامه آموزشی دیگری است که دیده ایم، و کاملاً با مدل روابط نزدیک و مرتبط ارائه دهنده و بیمار که بهترین نتایج بالینی را به همراه دارد، مطابقت دارد. کلایو فیلدز، افسر ارشد پزشکی و یکی از بنیانگذاران VillageMD.

“با تعاملات سالم، رهبران بالینی ما در صدها روش پزشکی روستایی می توانند برنامه های اثبات شده ای را برای مشارکت بیماران در مکالمات راحت و راحت ارائه دهند که تغییر رفتار پایدار را نشان داده است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر