Warpaint راه‌اندازی شده است، بنیان‌گذاران موفقیت را گزارش می‌کنند – اخبار فوری


یک شرکت پوشاک در یورک گزارش “رشد تصاعدی” و تغییر نام تجاری خود را با الهام از نبرد شجاع یک خانم جوان شهری با سرطان گزارش می دهد.

Warpaint در هفته مد یورک در ماه آوریل توسط Joanne Nicholson و Claire Myles Wharton عرضه شد.

این به افتخار امیلی رودز، دختر جوآن بود که در آوریل ۲۰۱۹ بر اثر تومور مغزی در سن ۲۴ سالگی درگذشت.

این برند که اکنون And Able نام دارد، در روز چهارشنبه در ۲۸ سالگی امیلی متولد شد.

امیلی شکایت داشت که لباس مناسبی برای افراد مبتلا به بیماری های تغییر دهنده زندگی که تحت درمان هستند وجود ندارد.

روپوش‌ها دارای زیپ، پورت‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را برای انجام عمل باز کرد، و یک کیسه در جلو برای دسترسی به کیسه‌های استومی، تغذیه ناخن و تخلیه دارد.

آنها همچنین دارای زیپ گردن برای خطوط مرکزی، چک های ضربان ساز، بررسی ECG، چک های سینه و یک تورنیکت داخلی در بازوها هستند.

پس از راه اندازی، شرکای تجاری افزایش تقاضا را در بریتانیا و در سطح جهان گزارش کردند.

این امر باعث شد که جوآن و کلر آژانس مدیریت برند نیویورک نیما را برای مدرن کردن برند برای مخاطبان جهانی استخدام کنند. آنها می گویند نام And Able غریزه انسان برای مبارزه، زندگی و پیشرفت را برجسته می کند.

شرکای تجاری علاقه فوق العاده ای را گزارش می دهند، زیرا یک کارآفرین معروف به استارت آپ ها با مشاوره در مورد مخاطبان هدف، توسعه محصول، منابع مواد، کنترل موجودی و کیفیت، مهارت های مدیریت کسب و کار و همچنین نفوذ به بازارهای خارجی به استارتاپ ها کمک می کند.

جوآن می‌گوید که می‌خواست به دیگران کمک کند و کلر در حال حاضر تحت درمان برای سرطان سینه است که به انگیزه آنها کمک می‌کند.

جوآن می‌گوید که کسب‌وکار بهتر از آنچه تصور می‌کردند پیش رفته است و این برند از رشد آینده حمایت خواهد کرد.

اما در نهایت، هدف نهایی ما این است که به افراد بیشتری کمک کنیم از نگاه‌ها، زمزمه‌ها و سایر انگ‌هایی که اغلب با بیماری‌های جدی همراه هستند دوری کنند – بنابراین آنها مجبور نباشند از همان وضعیت وحشتناکی که دخترم رنج می‌برد رنج ببرند.» کرامت و من مصمم به کمک هستم. دیگرانی که ممکن است در سفری مشابه باشند.”

و Able به تازگی مجموعه پاییز ۲۰۲۲ خود را معرفی کرد.

کلر افزود: “ما برای پرده برداری از مجموعه جدید که شامل قطعات مدرن و مد سازگارتر است، واقعا هیجان زده هستیم.” تصاویر جدید واقعا خیره کننده نشان می دهد که چگونه می توانید با دسترسی و مد ازدواج کنید، و این تازه شروع فصل بعدی است! ”

این شرکت یک دفتر در کاتالیست در دانشگاه یورک و همچنین یک ریل لباس در ۱۹ Fabrication در خیابان کونی در یورک دارد.

آنها همچنین قصد دارند یک فضای مشاوره باز کنند که در آن افراد مبتلا به این بیماری بتوانند در مورد لباس هایی که می تواند به بهبودی آنها کمک کند مشاوره دریافت کنند.

جوآن و کلر، که به تنهایی مسئول طراحی و تولید خطوط لباس و قطعات الگو هستند، به دنبال خرده‌فروشان محلی و ملی بیشتری برای عرضه این طیف هستند.

این شرکت را می توان در www.and-able.com یافترژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر