WellSky برنامه‌های خود را برای خرید ابزار مشارکت بیمار TapCloud اعلام کردWellSky، یک شرکت خدمات بهداشتی دیجیتال، شرکت TapCloud را برای مشارکت بیمار با مبلغ نامشخصی جذب کرد.

TapCloud برنامه مجازی رو به بیمار خود را به همراه خواهد داشت که به کاربران امکان می دهد با پزشکان ارتباط برقرار کرده و علائم را گزارش کنند. بیماران می توانند یادآورهای روزانه و منابع آموزشی را از طریق برنامه دریافت کنند. این ابزار همچنین قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد پایبندی به دارو و عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت بیمار است.

در بعد بالینی، ارائه دهندگان می توانند به اطلاعاتی در مورد پیامدهای گزارش شده توسط بیمار دسترسی داشته باشند. فناوری EHR-agnostic همچنین به پزشکان اجازه می دهد با بیماران ارتباط برقرار کنند.

چرا مهم است

پس از تکمیل خرید، TapCloud با فناوری تجزیه و تحلیل پیشگویانه WellSky یکپارچه خواهد شد. به طور خاص، اکتساب به منظور گسترش مجموعه داده های WellySky با ترکیب نتایج بیشتر گزارش شده توسط بیمار است. WellSky این M&A را به عنوان راهی برای کمک به تقویت همکاری های مراقبتی و هماهنگی برای ارائه دهندگان ارائه می دهد.

فیل تریلر، مدیرعامل TapCloud در بیانیه‌ای گفت: «با WellSky، ما به شبکه بزرگ‌تر و افزایش سرمایه‌گذاری دسترسی پیدا می‌کنیم، که دسترسی ما را گسترش می‌دهد و به بیماران و خانواده‌های بیشتری اجازه می‌دهد تا در سفرهای مراقبتی خود شرکت کنند».

ما با هم موقعیت خوبی داریم تا راه‌هایی را گسترش دهیم که می‌توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا موفق شوند، مهم نیست از کدام پلتفرم EHR استفاده می‌کنند. من هیجان زده هستم که ببینم چگونه با هم نوآوری خواهیم کرد.”

روند بزرگتر

WellSky سابقه طولانی در خرید دارد. در ماه آوریل، این شرکت عوامل اجتماعی شرکت بهداشتی Healthify را خریداری کرد. خریدهای قبلی آن شامل Fazzi Associates، BlueStrata، Rock Pond Solutions، MEDTranDirect و Consolo.

M&A یک گزینه خروجی محبوب برای شرکت های سلامت دیجیتال است. راک هلث در سال ۲۰۲۱ گزارش داد، به طور متوسط، ۲۳ خروج سلامت دیجیتال از طریق M&A در هر ماه وجود داشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر