York VetPartners دامپزشک اسپانیایی Alianza Petsalud را خریداری کرد – اخبار سرعت


یک گروه دامپزشکی مستقر در یورک در حال گسترش به اسپانیا است.

VetPartners که توسط دامپزشک و مدیر عامل شرکت یورک در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد و اکنون بیش از ۶۰۰۰ نفر را در نزدیک به ۵۵۰ مکان در بریتانیا استخدام کرده است، یکی از بزرگترین گروه های دامپزشکی این کشور را خریداری کرده است.

Alianza Petsalud که علاوه بر تجارت Vetersalud دارای ۲۱ تجارت حیوانات کوچک است، بزرگترین شرکت در اسپانیا است که با York متحد می شود که اکنون در اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان، سوئیس و ایرلند فعالیت می کند.

Alianza Petsalud در سال ۲۰۰۴ توسط دامپزشکان از جمله یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Jose Antonio Carrillo تاسیس شد.

آقای Carrillo گفت: “ما از پیوستن به گروهی که ارزش های Alianza Petsalud را به اشتراک می گذارد، خرسندیم. با پیوستن به نیروها، می توانیم نیروی خوبی در حرفه دامپزشکی در اسپانیا و بقیه اروپا باشیم.

“هر دو طرف برای ارائه برتری بالینی به بیماران خود و همچنین حمایت از رفاه و توسعه افراد خود متعهد هستند، به همین دلیل است که ما احساس کردیم VetPartners خانه مناسبی برای سازمان ما است.”

این گروه به دلیل ارزش‌های مشترک، از جمله اهمیت تمرکز روی افراد در عمل و حمایت از آنها برای ارائه بهترین مراقبت از حیوانات خانگی و خدمات عالی به مشتریان، به VetPartners می‌پیوندد که در سراسر اروپا در حال گسترش است.

VetPartners قصد دارد به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه سلامت حیوانات در اروپا تبدیل شود و در حال حاضر بیش از ۶۰۰ مکان در هفت کشور اروپایی و همچنین کسب‌وکارهای مکمل از جمله آزمایشگاه‌ها، مدارس پرستاری، آژانس‌های محلی و کسب‌وکارهای خرده‌فروشی دارد.

در ژانویه ۲۰۲۲، Praxia، یک مرکز ارجاع متخصص در زمینه های مختلف، از جمله قلب و عروق و ارتوپدی، که دفتر مرکزی آن در الچه، آلیکانته قرار دارد، دفتر موسس آن در اسپانیا شد، جایی که اکنون بیش از ۴۰ سایت آموزشی پس از خرید Alianza Petsalud دارد.

عملیات و گسترش VetPartners در اسپانیا توسط مدیر عامل شرکت آگوستو ماسیاس، دامپزشک، که همچنین دارای ۳۰ سال تجربه در تجارت دامپزشکی است، نظارت می شود. او رئیس گروه AGESVET-GGA در انجمن AVEPA و استاد دانشگاه اروپا است.

آقای Macías از استقبال از Alianza Petzalud خوشحال است و معتقد است که پتانسیل رشد بیشتر در اسپانیا نیز وجود دارد.

آقای ماسیاس گفت: “VetPartners و Alianza Petsalud ارزش های یکسانی دارند و ما با هم می خواهیم مکانی عالی برای کار دامپزشکان و پرستاران خود ایجاد کنیم، جایی که آنها احساس ارزشمندی و حمایت کنند.” هر دو گروه توسط دامپزشکان تأسیس و رهبری شدند، بنابراین ما درک می کنیم که چه چیزی برای مردم ما و برای حرفه مهم است.

ما همچنین می خواهیم با سرمایه گذاری در عملیات خود و توسعه مستمر اعضای تیم خود به ارائه خدمات عالی و مراقبت از بیماران خود معروف شویم.

VetPartners با تمرکز بر افراد ما و حرفه دامپزشکی تفاوت بزرگی ایجاد می کند. ما می خواهیم روی جذب و توسعه استعدادها تمرکز کنیم، با متخصصان خوب و افراد خوب که می توانند در این حرفه به رشد خود ادامه دهند. این امر VetPartners را قادر می‌سازد تا به گروه منتخب در اسپانیا تبدیل شود و Alianza Petsalud یک افزونه بسیار خوش‌آمد به مجموعه فعالیت‌های ما است.

علاوه بر فعالیت های دامپزشکی، Alianza Petsalud همچنین مالک Vetersalud است که خدماتی از جمله آموزش برای کلینیک های مستقل ارائه می دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر