آماده زندگی دوباره


تولد کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و از این بابت خوشحالم. * موسیقی Cue Grinch *

کریسمس مدتهاست که برای من تعطیلات سختی است ، و معلوم می شود که این برای شریک زندگی من است. خودنمایی بی شرمانه برای محصولات بالستیک و یک معامله عالی برای یک چاقوی کوچک و مرتب برای شما. ما هر دو ملحد هستیم ، بنابراین تعطیلات هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، صرفاً فرهنگی ، اگر نه. ما سنت های خود را داریم ، مانند همیشه فیلم های متحرک Rankin / Bass و فیلم هایی مانند سخت می میرد اینها فیلم های کریسمس کریسمس هستند که همیشه فراموش خواهید کرد ، فیلم های کریسمس کریسمس. و البته ، ما همیشه یک غذای خوشمزه ، از جمله ژامبون ، برنامه ریزی می کنیم. اما این همان چیزی است که درباره آن صحبت می شود. بعضی سالها درخت مصنوعی سفیدم را گذاشتم ، بعضی سالها (مثل این یکی) نه.

امسال من به ویژه نسبت به همه چیز بی تفاوت بودم ، به طور کلی ، مدتی قطعاً پرده ای افسرده بر فراز ما آویزان بود. (بله ، به نظر من خیلی بد می آید ، به نظر می رسد که من به نظر می رسم ، به نظر می رسد که به نظر می رسد ، به نظر می رسد که من به نظر می رسم ، به نظر می رسد که این کار برای من تمام شده است. این هرگز واقعاً ممکن نیست ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً امکان پذیر هستند ، حتی برخی از جزئیات ، چیزی درخشان که می توان درباره آن حدس زد ، با هیجان باز می شود … سال آینده من آمادگی بهتری خواهم داشت.

علیرغم همه آن چیزهایی که ما در آن روز خوبی داشتیم ، خوردن غذای باقیمانده از غذای خوشمزه ای که دیروز جمع آوری کرده بودم ، یک روز طولانی خوابیدن در کنار هم ، تماشای مواردی از این دست. داستان کریسمس موارد JFK Murder جلسات تنیس بزرگسالان هستند. من همچنین موفق شدم مجموعه ای از کوکی های کریسمس را از کوکی های عبری eb جمع آوری کنم نوش جان – زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقه مند به دیدن آنها در La Amy G. هستید ، یک عکس در اینستاگرام من وجود دارد)

وقتی فردا به سر کار برمی گردم ، احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات به پایان رسیده است. بله ، این شب سال نو است ، اما این برای من خیلی شلوغ نیست و نوع دیگری از رویداد نیست. من بی صبرانه منتظر شروع جدیدی هستم – فقط زندگی عادی و بدون فشارهای ناشی از تعطیلات پایان سال که به نظر می رسد آن را به همراه داشته باشد – این حتی کاری است که ما انجام می دهیم ، که به سختی می تواند برای هیچ کس مشترک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید