آیا استفاده از کمربند لاغری (ارتعاش و گرما) برای از بین بردن چاقی عوارضی دارد؟


کمربندهای لاغری کمربندهای خاصی هستند که از پلیمرهای مصنوعی ساخته شده اند و معمولاً در ظاهر لاستیکی هستند و در برابر آب و هوای “مقاوم در برابر چربی” مقاوم هستند. این پلیمر مصنوعی از نئوپرن و کمربندهای لاغری از نئوپرن ساخته شده است. هدف از استفاده از کمربند لاغری از بین بردن چاقی است. کمربند لاغری چربی های ناخواسته و تحریک کننده را چند سانتی متر کاهش می دهد و اگر درد یا کمردرد دارید ، آن را بهبود می بخشد و موقعیت بدن را تغییر می دهد. اما در مورد کاهش وزن ، ممکن است نتیجه متفاوت باشد ، به عنوان مثال ، برخی تصور می کنند که نتیجه موقتی است. کمربند لاغری هرگز نمی تواند چربی بدن را به خوبی از بین ببرد. وقتی دیگر از کمربند کاهش وزن استفاده نمی کنید ، چربی های سرسخت ناخواسته دوباره ظاهر می شوند.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

کمربندهای لاغری ارزان ترین هستند: ساده ترین راه برای بدست آوردن تناسب اندام مورد نظر خود بدون درد یا ورزش شدید. کمربند لاغری سلول های چربی شما را به طور قابل توجهی از بین می برد. اما هرگز نمی توانید تصور کنید که نتیجه طولانی مدت خواهد بود ، زیرا حرکت ارتعاشی و عرق آن باعث می شود بدن کالری خود را از دست بدهد. کمربندهای لاغری به شما امکان می دهد کمری باریک تر داشته باشید و چربی عضلات پشت را کاهش دهید. اما اگر از رژیم غذایی مناسب پیروی نمی کنید ، استفاده از کمربند لاغری می تواند زمان و هزینه شما را هدر دهد. شما باید تمرینات را اجرا کرده و اولویت بندی کنید. اما تأثیر کمربند لاغری نیز محدود است ، زیرا همیشه تناسب اندام مورد نظر را برای شما فراهم نمی کند ، فقط مقدار کمی چربی را از بین می برد. هنگامی که دیگر از کمربند کاهش وزن استفاده نمی کنید ، بدن شما به حالت اولیه خود باز می گردد.

اگر تصمیم دارید از کمربند لاغری استفاده کنید ، هنگام استفاده از آن مراقب بدن خود باشید. قبل از استفاده از این محصول ، به ویژه اگر مشکل قلبی یا فشار خون دارید ، می توانید با متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی مشورت کنید. کارشناسان ما می توانند به شما در انجام سایر اقدامات ایمن مانند: لیپوماتیک، لیپولیز، کرایولیپولیز، RF Coitus: کمک به رسیدن اندام مورد نظر بدون عوارض جانبی.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید 0 022188334402 – 0 022188333295 – 02188025350: لطفا تماس بگیر.

آیا کمربند لاغری برای لاغری موضعی شکم و ران موثر است؟


کمربند لاغری کمربندی است که محکم دور بدن بسته شده است. این کمربند را می توان در زیر لباس استفاده کرد. کمربند لاغری مانند انجام تمرینات بدنی سنگین است زیرا باعث تعریق سریع می شود.

  • کمربند نباید آنقدر محکم باشد که بتواند عملکرد صحیح بدن را مختل کند. کمربند یک اثر دارونما ایجاد می کند و اندام ها را به هم متصل می کند به نظر می رسد که شما در یک باشگاه تمرین می کنید. بستن کمربند احساس گرما را افزایش می دهد ، دمای بدن را بالا می برد ، کالری اضافی می سوزاند.
  • افزایش تعریق می تواند وزن آب را کاهش دهد. اما علم می گوید بدن هنگام ورزش یا استفاده از هر وسیله کاهش وزن نیاز به آب رسانی دارد.
  • هنگام استفاده از کمربند نازک می تواند برای مدت طولانی و در صورت استفاده از آن نتیجه دهد رژیم لاغری پیروی از برخی از آنها سخت است تمرینات سابق برای کاهش وزن شکم انجام دهید ، مشاهده کنید

انواع کمربندهای لاغری و عملکرد آنها


کمربندهای لاغری شکم برای کاهش وزن در شکم طراحی شده است که سریعتر از هر قسمت دیگری از بدن چربی را جمع می کند. این کمربندها به شما در کاهش وزن در این قسمت خاص از بدن کمک می کنند تا لاغرتر به نظر برسد. در اینجا انواع کمربندهای چربی شکمی برای کاهش وزن آورده شده است.

شکم ساده

کمپرس شکمی شکم را فشرده می کند. ماهیچه ها نیز منقبض می شوند. این روند به از دست دادن چند اینچ و کشیدگی شکم کمک می کند.

ماساژور لاغری بدن

حرکت ارتعاشی کمربند لاغری به دلیل وجود یک دستگاه کوچک در بالای کمربند است. ارتعاش کمربند لاغری مشابه ارتعاش تلفن است. در برخی از انواع کمربندهای لاغری یک دستگاه ارتعاشی متصل شده است ، در حالی که برخی از آنها فقط کمربندهای لاغری معمولی و بدون حرکت ارتعاشی هستند. اما کمربند لاغری ارتعاشی نتیجه مناسب تری را با حرکت ایجاد می کند و به فرد اجازه می دهد لاغرتر به نظر برسد. ارتعاش به جلو و عقب حرکت می کند. این حرکت باعث انقباض بیشتر ماهیچه ها می شود. از کمربند لاغری ارتعاشی می توان سی تا چهل دقیقه استفاده کرد. کمربند ارتعاشی کاهش وزن را می توان در هر موقعیتی ، ایستاده ، نشسته یا هر کار دیگری استفاده کرد. حرکت ارتعاشی کمربند لاغری نیز باعث هضم سریع غذا می شود. بنابراین ، می توان از آن به عنوان یک تمرین برای عضلات شکم استفاده کرد ، ثابت شده است که در کاهش چربی بدن موثر است. حرکات ارتعاشی اغلب تحریک کننده هستند و فرد مرتباً ارتعاش را احساس می کند: تحریک. اما برای بهترین اثر ، این ارتعاشات را باید تحمل کرد تا به نتیجه دلخواه برسیم.

افزایش تعریق

کمربند لاغری از مواد ضخیم ساخته شده است ، هوا نمی تواند از آن عبور کند. وقتی فردی این کمربند را می بندد احساس متفاوتی خواهید داشت. وقتی فردی کمربند کاهش وزن می بندد ، احساس می کند که تمرینات سنگین انجام می دهد. دمای بالا باعث تعریق زیاد می شود. این عرق همچنین می تواند مقداری چربی سرسخت بدن را از بین ببرد. نتایج نشان می دهد که این مناطق به دلیل تأثیر عرق موثر هستند. اما برای داشتن یک تجربه ایمن ، فرد باید قبل یا در حین استفاده از کمربند لاغری دچار کم آبی بدن شود. افزایش تعریق گاهی اوقات می تواند خطرناک باشد ، زیرا این تعریق زیاد تنها به معنی از بین رفتن سلول های چربی نیست. این فرایند می تواند باعث شود فرد فشار خون خود را کاهش دهد.

آیا استفاده از کمربند لاغری و ماساژ مضر است؟


کمربندهای لاغری می تواند باعث کاهش وزن فرد شود ، اما استفاده از این دستگاه عوارض جانبی دارد. اگر فردی چندین ساعت از کمربند لاغری استفاده کند ، ممکن است با مشکلات سلامتی در بدن خود روبرو شود. حتی اگر فردی از این نوع کمربندها طبق دستور پزشک استفاده کند ، ممکن است همچنان مشکلات سلامتی داشته باشد. یک پد حرارتی در اطراف کمر در انواع مناطق لاغری گیاهی قرار می گیرد. استفاده از کمربند لاغری عوارضی دارد که باعث می شود دفعه بعد کمی بیشتر در مورد استفاده از آن فکر کنید.

ممکن است دچار برق گرفتگی شوید

هنگام استفاده از کمربند ارتعاشی نازک بسیار مراقب باشید. اگر فردی دست مرطوب خود را روی این قطع کننده مدار بگذارد ، ممکن است شوک های الکتریکی شدیدی رخ دهد. هنگام استفاده از این کمربند هنگام کار با برق بسیار مراقب باشید. استفاده بیش از حد می تواند باعث ایجاد شوک های الکتریکی کوچک در قسمت های خاصی از بدن شود که کمربند لاغری در اطراف آن بسته شده است. کارشناسان توصیه می کنند اقدامات احتیاطی را انجام دهید: هنگام استفاده از این کمربندهای لاغری مراقب باشید. شوک الکتریکی با گرم نگه داشتن بدن می تواند عرق را افزایش دهد. این گرما می تواند به فرد در دستیابی به نتایج دلخواه کمک کند. تأثیر فشار کم بر روی این کمربند لاغری نیز می تواند باعث برق گرفتگی شود.

استفاده زیاد از کمربند لاغری می تواند منجر به عفونت های پوستی شود

استفاده از کمربند لاغری از رسیدن هوای تازه و طبیعی به پوست جلوگیری می کند. این می تواند منجر به عفونت های پوستی یا سوزش شدید پوست شود. استفاده طولانی مدت از کمربندهای لاغری نیز می تواند باعث خارش بدن شود. عفونت های پوستی همچنین می توانند در اثر خشکی پوست یا تعریق زیاد ایجاد شوند. تعریق مداوم می تواند خارش را افزایش داده و به سینه آسیب برساند. با این کار سوتین سریعتر ناپدید می شود. عفونت پوستی می تواند یک مشکل جدی باشد زیرا کمربند از نئوپرن ساخته شده است که منجر به تعریق زیاد در بدن می شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلات پوستی ، سعی کنید از کمربند حدود 20 دقیقه استفاده کنید. چند تمرین ملایم برای تحریک عرق کردن انجام دهید. کمربندهای لاغری برای زنان باردار مناسب نیست.

نتایج کوتاه مدت است

اگرچه کمربندهای لاغری به کاهش وزن کمک می کند ، اما بسیاری از متخصصان ثابت کرده اند که نتایج کاهش وزن طولانی مدت نیست. شما می توانید چند اینچ چربی شکم را از دست بدهید ، اما این روند فقط برای یک دوره زمانی می تواند انجام شود. با این حال ، عوارض جانبی استفاده از کمربند لاغری می تواند طولانی مدت باشد. در صورت سفت شدن کمربند ممکن است درد شکمی ایجاد شود. این نه تنها می تواند به پوست فشار وارد کند ، بلکه می تواند باعث ناراحتی شود. بستن کمربند ایمنی به فرد کمک می کند تا فقط برای مدت معینی وزن خود را کاهش دهد. بنابراین ، توصیه می شود با استفاده از کمربندهای لاغری با استفاده از رژیم غذایی مناسب و سالم و ورزش منظم به کاهش وزن خود کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید