اولین روز


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است ، زمین صفربه اما بلافاصله کاملاً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی ترازو (فقط به عنوان مرجع ، نه برای قضاوت) پا بگذارم. بنابراین فردا حتماً این کار را انجام خواهم داد.

با این حال ، من تمام ویتامین هایم را مصرف کردم. این شامل یک روز و مقداری ویتامین D و همچنین چند مکمل است که مادر شوهرم برای موها و ناخن هایش قسم می خورد (من فکر می کنم دانه کدو تنبل به بیوتین دارد). روز اول ، ویتامین ها این یک دستاورد است.

موتور جستجوی MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا جایی برای رژیم غذایی من ایجاد شود. در حال حاضر ، من فقط آنچه را که خورده ام لیست می کنم تا ببینم کجا هستم ، حدود 2500 کالری یا کمتر را هدف دارم. البته ، من همچنان به تنظیم این جزئیات مختلف ادامه می دهم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر امروز بتوانم کمی قطرات باران را فشار دهم ، این کار را می کردم. من حداقل به یک مرد سلام می کنم.

این آغاز است.

من صبحانه مقداری آبمیوه / آب میوه نوشیدم ، اما اکنون آب می نوشم. مزه اش خوب است. چند قوطی نوشابه برای نوشیدن در روزهای آینده برایم باقی مانده است ، اما مدتی آن را نخرید.

نوسانات مثبت. حرکت رو به جلو.

دیدگاهتان را بنویسید