با لرزیدن سالگرد ، تصمیمی سخت در انتظار شاهزاده ویلیام و کیت است


 • ما برای محصولات خریداری شده با برخی پیوندها در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • دوک و دوشس کمبریج با نزدیک شدن به سالگرد درگذشت پرنسس دایانا در این سه هفته با سه فرزند خردسال خود با تصمیمی دلخراش روبرو خواهند شد.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته با یک معضل روبرو خواهند شد زیرا تصمیم می گیرند چگونه بیست و چهارمین سالگرد مرگ پرنسس دایانا را با سه فرزند خردسال خود جشن بگیرند.

  خانواده در حال آماده شدن برای جشن گرفتن سالگرد دردناک هستند در حالی که یاد مادربزرگ بچه ها را تضمین می کنند.

  در سال 2017 ، دوک کمبریج نحوه حفظ حافظه مادر خود را فاش کرد و گفت که او “دائما” با فرزندان خود در مورد “مادربزرگ دیانا” صحبت می کند تا آنها بدانند که “دو مادربزرگ در زندگی آنها وجود دارد”.

  وام: گتی

  “دیانا ، مادر ما. دوک در مستند خود “زندگی او و میراث” افزود:

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج با نگاهی نادر به لانه شاهزاده جورج ، پرنسس شارلوت ، شاهزاده لوئیس شاهزاده دیانا را دوست دارند و کارت پستال های شیرینی را که برای او نوشته شده بود کشف کردند.

  عکس های کارت پستال های دست ساز کودکان کمبریج با مادربزرگشان ، پرنسس دیانا ، که سال 1997 قبل از تولد درگذشت ، در حساب کاربری خود در اینستاگرام کنزینگتون رویال در روز مادر به اشتراک گذاشته شد.

  لانه شاهزاده جورج ، که سومین نفر در صف جانشینی سلطنتی است ، نوشت: “مادر بزرگ دیانا ، روز مادر مبارک! من شما را بسیار دوست دارم ، من همیشه به شما فکر می کنم و عشق زیادی از لانه جورج می فرستم. “

  پرنسس دایانا ، شاهزاده ویلیام ، شاهزاده هری شرمنده پارک تورپ شدند

  وام: گتی

  در همین حال ، شاهزاده شارلوت نوشت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، من در روز مادر به تو فکر می کنم. خیلی دوستت دارم بابا دلت برات تنگ شده بود عشق فراوان ، شارلوت. “

  خانواده سلطنتی وسیعتر با رونمایی از مجسمه شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری عصر سه شنبه از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر به پرنسس ولز ادای احترام خواهند کرد.

  در بیانیه اتاق آمده است:

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  وام: گتی

  “ما آن را آزادانه باز می کنیم ، برای رهگذران یا هرکسی که می خواهد متوقف شود ، سه شنبه آن زمان ، مخصوصاً برای سالگرد ، وقت بگذارند.”

  مجسمه شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در ماه جولای رونمایی شد ، اولین بار که برادران پس از چند ماه به هم پیوستند.

  دیدگاهتان را بنویسید