با JAKE و DANIELLE KHOYANANO IN M – سارا گلدشتاین


نام: (S)دانیل گلدبرگ

متخصص (ها)جیک کارآفرین و بنیانگذار NIKUFarms.com است. دانیل مدیر محصول است و در حال حاضر در مرخصی زایمان به سر می برد.

چه کسی این زمان را تضمین می کند؟ ما دو نفر و کودک 3 ماهه خود هستیم.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر. اتاق نوزاد اتاق او است ، دفتر ke ake ike ، بنابراین ما در طول روز چند مهمانی اتاق داریم. قهوه درست کنید ، در لابی بنشینید ، در اتاق کودک کار کنید ، کودک با مادر پیاده روی می کند ، آشپزی می کند ، با کودک بازی می کند ، تمیز می کند ، غذا می خورد ، کودک را به رختخواب می برد ، می خواند یا تکرار می کند.

کدام نان است که اخیراً عاشق آن بوده اید؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. هر بار که ake ike یک دسته جدید تولید می کند ، ما هر روز آن را میان وعده می کنیم تا کار تمام شود.

3 ماده بیمه امروز چیست؟

  1. نخود خشک
  2. گوشت
  3. سیب

چگونه و از کجا صحبت می کنم؟ ما قسمت های بیشتری از کانال یوتیوب Bon Appetite را تماشا کردیم و از آن الهام گرفتیم. آکه برخی از دستور العمل های کتاب آشپزی Ottolenghi Simple را امتحان کرده است ، اما بسیاری اوقات ما تمام مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم ، زیرا تهیه برخی محصولات در این مدت دشوار است.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟ استیک سیر عسلی BBQ Ake ike متعلق به nikufarms.com است ، بنابراین ما به طور منظم گوشت های خانگی را از مراتع خود تحویل می گیریم ، و ما نگران ذخیره گوشت در فروشگاه مواد غذایی نیستیم. یکی از مزارع شریک او نیز عسل می فروشد ، بنابراین می دانیم که اساساً هر چیزی را که برای تهیه آن نیاز داریم در اختیار خواهیم داشت.

آکه استیک جانبی را به مدت 24 ساعت دریایی می کند: ⅓ فنجان عسل (NIKU Farms) 1 فنجان سس سویا 4 حبه سیر خرد شده و خرد شده. سپس با کوره ذغال چوب ادامه می دهد تا به 140 درجه برسد (ما قطعاً به پختن گوشت با دماسنج اعتقاد داریم ، بنابراین هر بار که گوشت درست بیرون می آید). ما گوشت را به برش های نازک برش می دهیم ، سپس به سالاد ، پوره سیب زمینی ، ساندویچ ، حمص یا فقط به تنهایی می رود.

در مورد چه چیزی صحبت می کنید؟ تخم مرغ ها باید در دمای اتاق پخته شوند. ظاهراً این امر به مخلوط کردن یکنواخت تخم مرغ کمک می کند ، زیرا خمیر یکنواخت تر می شود.

اگر سفارش دهید ، رستوران شما چه شد؟ احتمالاً از زمان انزوای اجتماعی ، ما فقط یک بار دستور داده ایم. این پیتزا Nova Pizza بود و جالب بود که بعد از خوردن غذا متوجه شدیم که غذا خوردن در بیرون را می توان بیش از حد ارزیابی کرد.

ANKAA NEW NEW HOBBY / LOVE B BOOKS / LOVE POPULARS؟ دانیل دسرهایی را پخت (که نکردند) و نقاشی کرد. ما واقعاً با مجموعه ای از کتاب های دانیل سیلوا ، گابریل آلو ، در مورد مامور مخفی اسرائیل سروکار داریم. مجموعه کتاب ها عالی است زیرا کتابهای طولانی خواهید داشت که می توانید بعداً آنها را بخوانید. در این مجموعه 20 کتاب وجود دارد.

آیا می توانید یک کار در این زمان و فعالیت هایی که شما را منطقی و منطقی نگه می دارد پیشنهاد دهید؟ حداقل یک بار در روز بیرون بروید ، حتی زمانی که بیرون هنوز هوا بسیار سرد است. برای ما ، این بدان معناست که فقط یک لیوان شراب را در ایوان جلویی در پایان روز میل کنید.دیدگاهتان را بنویسید