تغذیه بر روی اعداد – راینا داون لوتزبدون برچسب رژیم غذایی ، می توانید به سادگی در زمان گرسنگی غذا بخورید و در صورت سیری غذا را متوقف کنید. باور کنید این ممکن است وحشتناک به نظر برسد ، 100 بار بهتر از محدودیت رژیم غذایی و احساس گناه به سرقت انرژی است. گاهی اوقات مردم از آزادی برای زندگی بدون رژیم می ترسند زیرا به خود نمی گویند که شیطان یا وحشی هستند. وقتی به بدن خود گوش می دهید ، می توانید: به احتمال زیاد نخواهد بود (و اگر این کار را انجام دهید ، به رژیم غذایی سالم برمی گردید زیرا احساس بهتری نسبت به آویز قارچ دارد ، نه به این دلیل که رژیم غذایی شما را مسئول آن می داند). کنار آمدن با (آیا من فقط به کربوهیدراتهای نشاسته ای بیشتری نیاز داشتم؟ به همین دلیل من هوس شکر می کنم. و غیره.) در نهایت ، این آزادی را احساس خواهید کرد ، اما نه بدون اضطراب اولیه. بگذارید زنجیره رژیم از بین برود ، حتی اگر به زمان بیشتری احتیاج دارید ، احساس کنید احساس آزادی می تواند برای شما باشد. زندگی شما را عوض خواهد کرد. فقط بعد از کار سخت شما غذا می خورد. ارزشش را دارد.

برای هر عشق خوب در دنیا ، جنون را متوقف کنید و از نقطه ها ، نمودارها و نمودارها دور شوید ، پیوستها و درصدها را بشمارید ، شمارش کنید و بر اساس اعداد ، با اضطراب و با قضاوت غذا را تا مجموع تقسیم کنید قطعات آن و در عوض ، بیایید آزادی را در عمل ساده خوردن غذای با کیفیت بیابیم.

شما: می توان زنجیره را بشکن شما: می توان رژیم را متوقف کنید فقط باید متعهد شدن برای متوقف کردن. من می دانم که این اطلاعات جدیدی برای اکثر مردم است که به سختی قابل اجرا است ، زیرا مدتی طول می کشد تا من یاد نگیرم صنعت رژیم و پزشکان چه نیم قرن است که به جامعه فشار می آورند. من میفهمم. آنها ده ها سال است که بازاریابی می کنند [Listen: Why We Stand Against Typical Fear-Based Marketing] این به ما یادآوری کرد که چرا ما آنقدرها هم خوب نیستیم ، آنچه مادران و مادربزرگهای ما گفتند که انجام دادند ، آنچه ما در راه خود قرار دادیم ، روندها ، کتابها ، دوستان ما نیز همین کار را می کنند. چطور ما نتوانستیم؟ خیلی برای پاره شدن

ولی تو قادر به انجامش هستی.

و اگر بعد از خواندن همه اینها ، هنوز س eatingالاتی در مورد خوردن یا نخوردن ، تمرکز بر نسبت درشت مغذی ها ، شمارش کالری دارید ، پاسخ منفی است. زیاده روی نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید