خوش آمدی: بفرمایید تو، بیا تو…


دستور العمل ها:

دستور العمل های ارسال شده در سایت در هر مرحله بعد از WLS و کدگذاری می شوند که با 3 مرحله اصلی بعداً مطابقت دارند: مرحله مایع قرمز ؛ مرحله کهربا نرم / پوره شده ؛ سبز سومین مرحله “بخور برای زندگی”. هر دستور غذا شامل تجزیه و تحلیل تغذیه ای از کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها همچنین برای سردخانه و گیاهخواری کدگذاری شده اند. دستورالعمل هایی نیز برای وعده های غذایی ارائه می شود ، با این فرض که قرار است با خانواده و دوستان غذا بخورید ، بنابراین توصیه می شود که قسمت های منظم WLS را تهیه کنید.

توصیه های سبک زندگی

با این حال ، شیوه زندگی خیرخواهانه جدید فقط در مورد غذا نیست ، در مورد ورزش ، تغییرات رفتاری ، پایبندی به داروهای اساسی نیز هست. برای غلبه بر شرایط مضطرب بیش از آنکه بتوانید بهترین نیت را از سر راه بردارید. در موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون شرکت کنید. از طریق مد و نکات زیبایی ایده های جدیدی برای تغییر اندام پیدا کنید. جدید عادات سالم جدید را جایگزین عادات مخرب قدیمی کنید. سایت شامل آنها می شود!

عمل جراحي

این سایت همچنین شامل انواع جراحی های ارائه شده برای کسانی است که می خواهند بیشتر بدانند تا تیم چاقی خود بتوانند از بین گزینه های موجود بهترین انتخاب را انجام دهند. خانواده و دوستان ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در جراحی و همچنین مشاوره در مورد نحوه کمک به عزیزان در تصمیم گیری های خود مفید بدانند. همچنین رژیم های غذایی قبل از عمل پس از رژیم غذایی مورد نیاز برای موفقیت طولانی مدت در مراحل پس از عمل پس از صلاحیت را مورد بررسی قرار می دهد.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر هیچ گونه کنترلی بر قسمت های قبلی ما ندارد ، اما هنوز گزینه ای برای بارگیری فوری کتابهای Back to Delicate به صورت pdf وجود دارد.

رسانه های اجتماعی

اکثر رسانه های اجتماعی مربوط به سایت در حال حاضر بسته است ، اما حساب کارول در اینستاگرام که هر از گاهی “ماجراهای” غذا خوردن و انتخاب ها (بعلاوه سایر موارد پس از شادی) را به عنوان جانباز خیرخواه با استفاده از returntoslenderofficial: دارنده (برای مراجعه به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آن پیوند داده شده اند ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر هنوز می خواهید به عقب برگردید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

مخاطب:

سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. این سایت اکنون به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است ، بنابراین هیچ محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید