رژیم غذایی Anushe متخصص تغذیه برای افراد شاغل مناسب است


بسیاری از افراد شاغل در طول ساعات کاری به رژیم غذایی خود توجه نمی کنند. در بسیاری از موارد ، یکی از وعده های غذایی حذف می شود یا در زمان های غیر معمول خورده می شود. به عنوان مثال ، صبحانه در زمان غیر معمول با همکاران خورده می شود یا از دست می رود. پس از اتمام کار اداری ، و هنگام بازگشت به خانه ، شام خود را عصر می خورد. یک میان وعده عصر می تواند باعث شود فرد در شب یا شب پرخوری کند. عدم تحرک پس از بازگشت به خانه نداشتن زمان برای هضم غذای خورده شده باعث چاقی و سایر عوارض می شود.

تحقیقات نشان داده است که افراد شاغل زمان کمتری برای ناهار دارند. اکثر کارکنان و مدیران غذا را فراموش می کنند یا زمان کافی برای خوردن آن ندارند. همه باید در مقایسه با کارهایی که انجام می دهند رژیم غذایی مناسبی داشته باشند و مهمترین چیز این است که به طور منظم غذا بخورید تا از اختلالات خوردن جلوگیری کنید. به طور طبیعی ، افراد کم تحرک و کسانی که پشت میز می نشینند زیرا کالری کمتری مصرف می کنند ، باید انرژی روزانه خود را کاهش دهند. آنها همچنین باید از غذاهای پرکالری و چرب و شیرین که در دفاتر و شرکت ها به وفور مصرف می شود پرهیز کنند. میوه و سبزیجات بیشتری بخورید. یا به بدن کمک می کند کالری کمتری بسوزاند ، تحرک دستگاه گوارش را بهبود می بخشد ، از یبوست به دلیل یک شیوه زندگی بی تحرک و بی تحرک جلوگیری می کند. نوشیدن آب کافی و ورزش روزانه نیز برای کارکنان بسیار مهم است.

کسانی که فعالیت بدنی و فعالیت بدنی بیشتری انجام می دهند ، باید کالری بیشتری با توجه به آنچه انجام می دهند دریافت کنند ، و بهتر است که این کالری ها و از همه گروه های غذایی متعادل دریافت شود ، تا بتواند انرژی کافی ، تمام مواد مغذی ، ویتامین ها و مواد معدنی برای ایمن سازی بدن. مصرف لبنیات کافی مقدار کافی ویتامین D برای استحکام استخوان و سلامت بسیار مهم است.

تعادل رژیم غذایی کسانی که شب کار می کنند و شیفت شب کار می کنند به دلیل نقض ساعت بیولوژیکی مختل می شود. اگر این افراد قادر به حفظ نظم معمول سه بار نیستند ، باید غذاها را به ترتیب به C ، B و A بار و تقسیم کنند تا نظم جدیدی ایجاد شود.

به طور کلی کارگران باید از غذاهای چرب و شیرین خودداری کنند ، میوه و سبزیجات بیشتری بخورند ، برای جلوگیری از سوء هاضمه به آرامی غذا بخورند ، از پرخوری خودداری کنند و حداقل به مدت 30 دقیقه غذا بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید