شیانا شی و براک دیویس چگونه با هم آشنا شدند؟ Vanderpump قوانین جدول زمانی روابط این زوج را در زمان ازدواج آنها در مکزیک بررسی کرد


پایه های پمپ واندرپمپ بازیگران زن شینا شی و براک دیویس ازدواج کرده اند. این زوج در روز سه شنبه، ۲۳ آگوست ۲۰۲۲، در مقابل خانواده و دوستان در Dreams Natura Resort & Spa در کانکون، مکزیک، ازدواج کردند. به آن‌ها همبازی‌های واقعیت‌نمایشان، از جمله آریانا مدیکس و راکل لوئیس پیوستند، در حالی که تام سندووال و تام شوارتز دوستان براک بودند.

اسکانا و براک در سال ۲۰۱۹ پس از معرفی دوستان مشترک آنها در رویدادی در سن دیگو شروع به ملاقات کردند. سایر شرکت کنندگان از پایه های پمپ واندرپمپ از جمله بازیگران سابق جکس تیلور، بریتنی کارترایت و کریستن دات.

این زوج در ژوئیه ۲۰۲۱ نامزد کردند و خواستار عروسی تابستانی بودند. Chyna به مردم در مورد عروسی گفت.

“واقعیت که چه کسی – کدام خیلی ها با ما به تعطیلات آمده اند، خیلی باحال است. من احساس می کنم این یک عروسی در مقیاس کوچک است، اما برای یک مقصد بزرگ. من این لحظه خاص را می خواهم. بروک لیاقتش را دارد. ما شایسته این هستیم.”


پایه های پمپ واندرپمپ رابطه شینا و براک پس از پایان ازدواج اول آنها شروع شد

قبل از ملاقات با بروک، Chyna در زندگی دوستی خود دچار مشکل شد. ذره برای بدن مستقیم پایه های پمپ واندرپمپ این ستاره در براوو در سال ۲۰۱۴ با مایک شی ازدواج کرد. با این حال، این زوج دو سال بعد درخواست طلاق دادند. در سال ۲۰۱۶، او دوباره با همسر سابقش رابرت والتا، که او نیز در این سریال مستند است، ارتباط برقرار کرد، اما حتی آن نیز موفق نشد.

او پس از ملاقات با بروک در یک رویداد در سال ۲۰۱۹ شروع به ملاقات کرد. برای تایید وضعیت رابطه خود با بروک، پایه های پمپ واندرپمپ ستاره گفت:

“احساس می‌کنم برای مدت طولانی مجرد بوده‌ام، چون رابز و آدامز، دوش‌بگ‌ها و همه مجردها بودند، و مثل این است که خیلی تلاش کرده‌ام و هیچ‌کس را نداشته‌ام. با من طوری رفتار کن که لیاقتش را دارم و با من آن‌طور رفتار کن. من با مردم رفتار می کنم.”

شینا را دنبال کنید:

“پس من برای این کار آماده ام، می دانید چیست؟ ما می بینیم که شما به کجا می روید و من سوار این می شوم و امیدوارم او یک دروازه بان باشد!”

در فوریه ۲۰۲۰، او در مورد دوست پسرش صحبت کرد و به روزنامه گفت که او “با او درست رفتار می کند” و آنها “با او کنار می آیند” زیرا او هرگز به او احساس ناامنی نمی دهد. Scheana گفت پایه های پمپ واندرپمپ هر گونه اختلاف بین زن و شوهر ظرف نیم ساعت حل می شود.

از طریق مجازی آنچه را که در حال وقوع است به صورت زنده تماشا کنید Chyna دوست پسرش را جلوی دوربین به اندی کوهن معرفی کرد و گفت:

“پس ما رسما هستیم [dating]مثلا من شش ماه قرنطینه بودم یعنی حدود یک سال و نیم. یک ماه قرنطینه، به یک سال رسیدیم.

در مصاحبه ای در ماه می ۲۰۲۰، چینا درباره ایجاد خانواده با بروک و تمایل او برای داشتن حداقل دو فرزند صحبت کرد. با این حال، یک ماه بعد، این زوج تایید کردند که پس از یک بارداری ناگهانی سقط جنین داشته اند.

با این حال، پس از چهار ماه، پایه های پمپ واندرپمپ این زوج اعلام کردند که منتظر یک فرزند دیگر هستند و در آوریل ۲۰۲۱ به دخترشان سامر مون هانی خوش آمد گفتند که دختر گل آخرین عروسی آنها نیز بود.

در ژوئیه ۲۰۲۱، US Weekly تایید کرد که چینا با بروک نامزد کرده است، پس از آن که او با یک الماس غول پیکر بر روی انگشتش بیرون رفت. مشارکت آنها در براوو شو نیز ثبت شد.


جلد یوتیوب

به گزارش PEOPLE، لباس Chyna توسط Paul Ateo طراحی شده است و براک با یک کت و شلوار کاملا سفید توسط Art Levine طراحی شده است. حاضران از یک ساعت کوکتل با نوشیدنی های مختلف، پیش غذا و منوی متنوع برای پذیرایی لذت بردند. این اتفاق بعد از جشن افتاد.

ذره برای بدن مستقیم پایه های پمپ واندرپمپ این زوج هیچ برنامه فوری برای ماه عسل ندارند، اما بروک به زودی یک سفر غافلگیرکننده با شینا برنامه ریزی می کند. بینندگان باید منتظر بمانند و ببینند که آیا عروسی آنها به یک فصل خاص تبدیل می شود یا بخشی از فصل دیگری.


عکس شخصی

بدین ترتیب!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر