مانیتور مداوم گلوکز NutriSense – سلامت ارین هولتبرای چه کسی خوب است؟

من قطعاً CGM را به هیچ کس توصیه نمی کنم. همانطور که اشاره کردم ، من واقعاً فکر نمی کنم که CGM مکانی برای “شروع” افرادی باشد که می خواهند بهبود یابند ، اما در عوض برای کسانی است که می خواهند رفتار خوب خود را که قبلاً تأسیس شده است جمع آوری و شخصی سازی کنند.

من همیشه از پایه دفاع خواهم کرد.

  • رژیم غذایی کامل

  • استرس را مدیریت کنید

  • بدن خود را حرکت دهید

  • بهداشت خواب

به نظر من ، مانیتور مداوم گلوکز برای افرادی که از قبل تغذیه خوبی دارند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند ، مناسب است. پس از مشورت با سایر پزشکان ، به نظر می رسد که این یک توافق کلی با ما است.

چند نمونه از دنیای واقعی

کایروپراکتیک من از قبل با سلامتی خود بسیار خوب کار می کرد. او از رژیم کتو با کربوهیدرات کم استفاده می کرد و می خواست روزانه قند خون خود را ببیند ، به ویژه با ورزش شدید. Nutrisense CGM داده های خوبی به او داد و تأیید کرد که او همچنان به کار خود ادامه می دهد.

یکی از مشتریان من با من روی هورمون هایش ، سلامت روده کار کرد. پس از چندین ماه کار مشترک ، همه علائم بیومتریک او عالی به نظر می رسید. با این حال ، نشانگرهای انسولین و قند خون او برای من کمی گیج کننده بود. احساس می کردم چیزی مبهم در حال رخ دادن است. از آنجا که او سابقه خانوادگی دیابت T2 دارد (من نگران آن بودم) ، من Nutrisense CGM را توصیه کردم. برای او منطقی بود که به عقب نگاه کند تا غذاهای خاصی را که به آنها پاسخ می داد ، بیابد ، و به دنبال روندهایی باشد تا بفهمد چه اتفاقی می افتد. بزرگترین کشف او این بود که او به انسولین در صبح حساس تر بود ، اما در عصر به کربوهیدرات ها پاسخ می داد. او یاد گرفت که بیشتر کربوهیدراتهایش را در وسط روز مصرف کند تا تنظیم کلی قند خون را بهبود بخشد.

من فکر می کنم CGM می تواند برای افرادی که به طور کامل از کربوهیدرات اجتناب می کنند مفید باشد ، اما شاید مطمئن نباشم که این بهترین روش است. شاید شما در مورد فواید رژیم کم کربوهیدرات ، رژیم کتو یا حتی ناشتایی متناوب و همچنین این تمرین را انجام داده اید زیرا نگران قند خون خود هستید. CGM داده های بلادرنگ را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید یاد بگیرید که در مورد اجتناب از کربوهیدرات ها زیاد نگران نباشید.دیدگاهتان را بنویسید